Glofiish X610: новий бюджетний комунікатор

567

Компанія E-TEN Information Systems оголосила про початок продажів в Росії glofiish X610 – нового бюджетного комунікатора на операційній системі Windows Mobile 6.1.

Пристрій має новий сенсорний екран – так званий «екран без бортів», а також новий зручний інтерфейс для управління пальцями. Як і всі комунікатори лінійки модель glofiish X610 представляє із себе пристрій «все-в-одному», тобто підтримує всі сучасні стандарти зв’язку покоління 2.5 G, а також супутниковий GPS-навігацію.

Glofiish X610 пропонує користувачеві ефективні інструменти для ведення бізнесу, широкий спектр утиліт для організації особистої інформації та обміну повідомленнями, а також набір програм для розваг: утиліта роботи з камерою, фотоальбом, ігри, прогноз погоди, вбудоване FM-радіо.

Відмінною особливістю glofiish X610 є новий сенсорний екран стандартного дозволу qVGA (240×320 пікселів) і новий користувальницький інтерфейс керування пристроєм. Лицьова сторона glofiish X610 реалізована у вигляді однієї суцільної плоскої панелі, тобто екран не має так званих “бортиків», що зручно для управління пальцями. Завдяки новому дизайну створюється свіже враження і відчуття від використання комунікатора glofiish – управляти комунікатором з допомогою пальців стало дуже зручно: великі іконки для натискання пальцями, 3D зображення і підтримувані розчерки опеспечивают легку навігацію однією рукою.

Вбудований приймач супутникової GPS-навігації SiRF Star III дозволяє використовувати glofiish X610 як навігаційний пристрій, що визначає координати і прокладывающее маршрут швидко і точно. В комплект поставки glofiish X610 входить пакет супутникової навігації «Навітел Навігатор» компанії ЗАТ «ЦНТ». з набором карт місцевості. Користувач отримує безкоштовно оглядову карту доріг Росії і одну детальну карту будь-якого регіону на вибір зі списку доступних.

Glofiish X610 працює в чотирьох діапазонах стандарту GSM, має підтримку інтерфейсів GPRS/EDGE, бездротових мереж Wi-Fi стандарту Bluetooth 2.0. Комунікатор базується на процесорі Samsung SC3 з тактовою частотою 400 МГц і має 128 МБ ПЗУ, оснащений 2-мегапіксельною камерою. При компактних розмірах 107x58x14.7 мм пристрій важить всього 134 грами.

Комунікатор glofiish X610 доступний на російському ринку з серпня 2008 року за рекомендованою роздрібною ціною 16640 рублів.