Нові охоронні системи Pantera

575

Торгова марка Pantera розширила модельний ряд протиугінних систем серії SLR, представивши нові сигналізації SLR-5650, 5750, 5755 з двостороннім зв’язком, які захистять автомобіль від небажаних вторгнень і викрадення.


Нові охоронні системи Pantera

Основний двосторонній брелок з великим контрастним дисплеєм оснащений 5 кнопками, дальність зв’язку від машини до брелока збільшена до 2000 м. Вражає набір охоронних функцій нових сигналізацій Pantera, серед яких вдосконалений динамічний код із захистом від сканування і перехоплення і оновлений режим Anti-HiJack (AVR). Крім цього, нові охоронні комплекси Pantera мають 6 незалежних зон охорони.

В основний блок вбудовані кілька реле, включаючи реле універсального каналу для управління внутрішньосалоновим освітленням, модулем склопідйомників, додатковим пейджером або роздільним відмиканням водійських і пасажирських дверей, а також багажника.

Системи мають цілий ряд загальних охоронних і сервісних функцій, але незначні відмінності між моделями все ж є. Базовою моделлю лінійки є Pantera SLR-5650. Pantera SLR-5750 відрізняється від SLR-5650 вбудованим реле блокування. Pantera SLR-5755 в свою чергу володіє розширеними можливостями індикації режимів роботи на РК-дисплеї. Крім основних охоронних і сервісних можливостей всі три моделі мають 27 програмованих функцій.