Домашній кінотеатр Samsung HT-BD2EXR

523

Samsung Electronics представив домашній кінотеатр, що підтримує Blu-Ray формат і стандарт високої чіткості HD – HT-BD2EXR, який стане молодшою моделлю в лінійці компанії після флагманського кінотеатру HT-BD2.

Головною відмінністю двох моделей є звуковий формат: старша підтримує звук 7.1, а молодша — 5.1. Крім того, HT-BD2EXR поставляється з підлоговими фронтальними і тиловими полочными колонками, в той час як HT-BD2 комплектується тільки підлогової акустикою.

Завдяки підтримці цілого ряду форматів наступного покоління, таких як True HD, DD+ і DTS HD, якість звуку в моделі HT-BD2EXR вийшло на ще більш високий рівень. Крім апаратної частини, в справі побудови правильної звукової сцени вагомий внесок вносять колонки: верхня межа діапазону, яку здатні відтворити ці динаміки Hi-End класу, знаходиться на позначці 50кГц, що дозволяє відчути найтонші нюанси звуку, а за низькі частоти відповідає потужний сабвуфер.

Samsung BD2EXR

Домашній кінотеатр HT-BD2EXR здатний продемонструвати всі переваги відео високої чіткості, він підтримує формат Full HD 1080р, що в поєднанні з відповідним телевізором забезпечує високу якість зображення. Крім того, у HD формату є і ще одну практичну перевагу — для підключення домашнього кінотеатру з телевізором використовується всього один HDMI кабель; тепер ви позбавлені від павутиння проводів і проблеми вибору хорошого кабелю.

Крім відтворення Blu-Ray дисків, домашній кінотеатр відмінно справляється зі звичайними DVD і CD дисками, підтримує MP3 і JPEG формати, а також інші основні цифрові формати запису даних. Потужність кінотеатру 800 Вт дозволяє рекомендувати його для використання в середніх і великих приміщеннях, де він максимально розкриє свій потенціал.