BBK випустила свої перші DECT-телефони

656

Компанія BBK Electronics повідомила про початок випуску нової групи продукції – телефонів стандарту DECT. Модельний ряд зараз налічує шість DECT-апаратів.


BBK випустила свої перші DECT-телефони
BBK выпустила свои первые DECT-Телефони
BBK випустила свої перші DECT-телефони

Одна з основних особливостей деяких моделей DECT-телефонів BBK – можливість роботи одночасно з російським і європейським (Caller ID) стандартами Авн (автоматичний визначник номера). Причому функція визначника номера розроблена з урахуванням специфіки російських телефонних мереж – АВН коректно працює як цифрових, так і аналогових мережах. Про наявність подвійного визначника номера говорить буква «А» у маркуванні моделі, а також спеціальна наклейка на упаковці виробу.

BBK выпустила свои первые DECT-Телефони
BBK випустила свої перші DECT-телефони

Найбільш простий DECT-телефон у асортименті BBK – компактна модель BKD-122 RU, яка забезпечує стійку якісний зв’язок. Серед особливостей апарату – можливість установки різних мелодій для VIP-номерів, журнал вхідних/вихідних дзвінків, телефонна книга. Цей телефон доступний широкому колу споживачів.

DECT-телефон середнього діапазону BKD-323A RU оснащений дисплеєм з підсвічуванням, цифровими годинами і підтримує поліфонічні мелодії дзвінка. Телефон може працювати з російським і європейським (Caller ID) стандартами Авна і має функцію голосового відтворення номера абонента. У телефоні передбачений режим гучного зв’язку і режим рації при підключенні додаткових трубок. Телефонна книга з підтримкою російської мови розрахована на 90 номерів. Додатково зручність роботи забезпечують функції повторного набору номера, блокування клавіатури і відключення мікрофона. В комплекті ? затиск для кріплення телефону на поясі і зарядна підставка.

І топ-модель лінійки – DECT-телефон BKD-523A RU. Апарат має сучасний дизайн і багату функціональність. Базовий блок BKD-523A RU оснащений дисплеєм, провідний трубкою і клавіатурою. Модель підійде для використання як в домашніх умовах, так і в офісі. Телефон може працювати з російським і європейським (Caller ID) стандартами Авна. Російськомовна телефонна книга на 90 записів, реєстрація до 4 трубок на одній базі і журнал вхідних/вихідних дзвінків робить роботу з апаратом більш зручною. Крім того, телефон має поліфонічні мелодії дзвінка.

В даний час вже п’ять моделей DECT-телефонів BBK доступні в широкому продажі.