Анонс першого російського смартфона aquarius ns m11 на базі захищеної ос «аврора»

28

Компанія «акваріус» опублікувала відео з першим російським смартфоном aquarius ns m11 на базі мобільної ос «аврора», розробником якої виступає російська компанія «відкрита мобільна платформа».

Кишеньковий комп’ютер aquarius ns m11 призначений в першу чергу для корпоративного застосування в компаніях і організаціях, де велике значення приділяється питанням безпеки.

Новий мобільний комп’ютер aquarius ns m11 вже включений до реєстру російської радіоелектронної продукції мінпромторгу росії; це сталося ще влітку. Мобільна ос “аврора” також входить до єдиного реєстру російського пз з 2016 року. Ос сертифікована фстек росії і фсб росії.

Російський смартфон розроблений із застосуванням сучасної елементної бази. Він побудований на мобільній платформі з архітектурою arm. Дисплей нового кпк є мультисенсорним і має сучасну діагональ 6,67 дюйма.

Розробка та комплектація комп’ютера була підібрана спеціально з урахуванням відповідності вимогам, що пред’являються до захищених пристроїв, що працюють з конфіденційною інформацією та персональними даними.

Мобільний комп’ютер aquarius ns m11 забезпечує захищений доступ до інформаційних систем підприємства, підтримує роботу електронного документообігу з використанням електронного підпису і надає робоче середовище виконання для прикладних додатків.

Він має повний набір дротових і бездротових інтерфейсів, які дозволяють підключати різні периферійні пристрої. Ємність акумулятора-5000 маг.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: