Meijin анонсував новий компютер з рідинним охолодженням

459

Компанія Meijin представила молодшу модель комп’ютера з рідинним охолодженням системи і реалізованим розгінним потенціалом – Meijin Liqiud Edition 4,5 ГГц.

Ігровий комп’ютер Meijin Liquid Edition побудований з використанням двоядерного процесора з архітектурою Intel Core 2 Duo, що працює на підвищеній частоті 4,50 ГГц. В основі комп’ютера материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 790i Ultra SLI.

Графічна система складається з двох відеокарт Nvidia GeForce з процесором G92. Відеокарти включені в режимі SLI і також працюють на підвищених частотах: шина пам’яті 256 bit, 128 уніфікованих конвеєрів, частота ядра – 750 МГц, пам’яті – 2100 МГц. 4 Гб двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 12800 Гбіт/сек -обсяг, якого вистачить і для ігор, і для швидкої роботи в середовищі Windows Vista.

Компонентна система водяного охолодження пронизує весь комп’ютер, створюючи рівний температурний режим і відповідаючи за стабільність роботи.

Доповненням є універсальний пристрій BD-RW, яке відтворює і записує Blu-Ray, DVD – і CD-диски. А також звукова карта Creative X-Fi Xtreme Gamer. Згодяться для комфортного існування користувача: TV-вихід, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті і т. д.

Крім попередньо встановленою 64-розрядної операційної системи MS Windows Vista Home Premium і вже звичного помічника батькам – програми Access Boss, в комплект увійшли корисні для сучасного користувача програми – Acronis True Image для повного резервного копіювання і антивірус Agnitum Outpost Security Suite Pro.