LG представила нові автомобільні системи

581

Компанія LG представила свої нові моделі автомагнітол.

Преміум моделлю є LAD-9700R. Ця система має вбудовану флеш-пам’ять об’ємом 4 Гб і великий 7-дюймовий екран з сенсорним управлінням. Вона розрахована на відтворення DVD і DivX форматів, з підтримкою 5.1 – канального звуку, і програвання MP3 дисків. У LAD-9700R є підтримка CD-тексту, а також MP3 ID3 тегів.

Додатково LAD-9700R має вихід AUX-IN, Bluetooth-Hands-free. Система може зареєструвати одночасно кілька телефонів і встановити 3-х сторонній. Вбудований мікрофон робить розмову під час водіння зручним, а спеціальний режим – конфіденційним. Виключити небезпеку аварії і підвищити зручність водіння може і камера заднього виду, яка легко підключається до нової системи LAD-9700R.

Крім преміум моделі в лінійку входять: LAC7800R, LAC6800R, LAC5800R, LAC3800R і LAC2800R. Відмінною особливістю в дизайні нової серії стала можливість поміняти колір дисплея через меню.

LG LAC5800R

Всі представлені моделі оснащені фірмовими технологіями LG. Так підсилювач MOSFET, з вихідною потужністю 50 Вт x 4 канали, забезпечує велику гучність, оригінальне звучання і мінімальні шуми при меншому тепловиділенні. Звукова система XDSS+, включаються натисканням кнопки, посилює звучання низьких і високих частот і дозволяє відчути більш глибокий і насичений звук.

<Крім вищевказаних можливостей автосистемы LG оснащені стабілізатором частоти для фільтрації шумів та отримання чистого радіосигналу, який відтворює видалені при стиску цифрових файлів MP3, WMA дані (MP3 optimizer), щоб забезпечити близьке до оригінального звучання.

Моделі мають вісім встановлених і дві користувацькі налаштування еквалайзера; відтворюють файли в MP3 – і WMA – форматах, підтримують CD-DA/R/RW диски і MP3 ID3 Tag/ WMA Tag/CD-TEXT); мають 4-вольтовий лінійний вихід для високоякісного співвідношення сигнал/шум, функцію RDS AM/FM з пам’яттю на 24 станції і режим автозбереження станцій.

Всі входи розташовані на фронтальній частині для максимальної зручності користувача.
Тонка і портативна навігаційна система N10 від LG, з зарядом батареї до 4 годин, не тільки легко кріпиться в автомобілі, але і може бути використана поза транспортного засобу.

LG N10

Новинка має 3,5-дюймовий РК-дисплей TFT з сенсорним управлінням і графічний інтерфейс.
Навігатор включає в себе карти Москви, С. Петербурга, 30 міст московської області і 13200 шляхових точок ((POI)-база даних по готелях, ресторанам, заправок, кінотеатрів тощо). Карта включає в себе всі головні магістралі країни загальною довжиною 44 тис. км, покриває 65 тис. регіонів і нанесених на карту 8000 POI. Також модель підтримує карти Калінінграда, Єкатеринбурга і Ростова-на-Дону.
N10 також дозволить переглядати фотографії і слухати музику, записану на карту пам’яті SD, або ж через інтерфейс USB 2.0.