Bose представила нову систему для любителів музики і кіно

423

Bose представила нову систему LS48 з інтелектуальною системою відтворення uMusic, здатної створювати індивідуальну CD-бібліотеку.

Акустична система Virtually Invisible включає в себе чотири узгоджених магнитноэкранированных гучномовця Jewel Cube матричної конструкції, новий горизонтальний гучномовець центрального каналу і новий компактний низькочастотний “модуль-невидимка” ACOUSTIMASS.

Модель підтримує відтворення найпопулярніших в даний час аудіо та відео носіїв, включаючи DVD Digital 5.1 Dolby, DVD, DTS, CD, CD-R, CD-RW, MP3 на CD. Передбачений тюнер AM/FM діапазонів з RDS.

Простий у використанні пульт ДИСТАНЦІЙНОГО керування дозволяє управляти всіма функціями системи Lifestyle через центр управління (media centre) і забезпечує доступ до найбільш важливих командам для телевізора, відеомагнітофона, блоку кабельного або супутникового ресивера.

Управління системою здійснюється з будь-якого місця в будинку, навіть через стіни. Система автоматично забезпечує пятиканальное оточуюче звучання незалежно від типу джерела, навіть звук.

Схема декодування і пост-обробки сигналу VIDEOSTAGE 5 формує і автоматично обробляє п’ять незалежних аудіоканалів при відтворенні джерел, які не є 5.1-канальними, включаючи VHS-касети, стерео CD і навіть монофонічні телевізійні передачі. Більше того, ця ексклюзивна технологія від Bose гарантує, що голоси залишаються невіддільними від акторів на екрані, а не доносяться праворуч або ліворуч від телевізора, де зазвичай розташовані гучномовці.

Автоматична тональна настройка забезпечує правильну эквализацию звуку для отримання оптимальної якості звучання музики або звукового супроводу фільмів, забезпечуючи відчуття ефекту присутності при перегляді фільму і природність при прослуховуванні музики.

Активна електронна еквалізація створює оптимальний баланс всіх частот вихідного сигналу, забезпечуючи природний тональний баланс і прозорість звучання у всьому частотному діапазоні.

Система динамічного вирівнювання звуку Digital Dynamic Range дозволяє ясно чути тихі звуки (особливо діалоги) навіть при низьких рівнях гучності і одночасно насолоджуватися впливом «галасливих» спецефектів.

Технологія, застосовувана в модулі ACOUSTIMASS, направляє звук в кімнату з допомогою повітряних мас, тим самим, забезпечуючи чисті і насичені низькі частоти без помітних на слух спотворень, що дозволяє «заховати» модуль ACOUSTIMASS практично в будь-якому місці кімнати. Крім того, в моделі передбачена система аудиокалибровки ADADPTiQ.

Інтелектуальна система відтворення uMusic дозволяє зберегти в пам’яті близько 350 CD.
Модель надає можливість відтворення двох різних джерел незалежно і одночасно в двох або більше кімнатах. Додаткове бездротове з’єднання об’ємного звуку SL2 позбавляє від необхідності прокладати дроти через все приміщення до заднім гучномовцях об’ємного звучання. Завдяки додатковому бездротовому аудиосоединению AL8, діючого в будь-якій точці будинку, музику, відтворену системою LIFESTYLE, можна слухати в будь-якій кімнаті будинку, не прокладаючи при цьому міжкімнатних проводів.

Рекомендована роздрібна ціна моделі – 6 тис. євро.