Land Rover починає випуск мобільних телефонів

533

Славиться розробками «неубиваемых» телефонів компанія Sonim Technologies спільно з автопромом Land Rover починають випуск екологічно чистих «позашляхових» мобільних новинок, які припадуть до смаку шукачам пригод на свою голову.

Sonim поставляє на ринок найкращі інженерні рішення мобільних телефонів для людей, які працюють і проводять відпочинок в екстремальних умовах. А Land Rover відомий всьому світу як постачальник зручних і якісних автомобілів підвищеної прохідності. Об’єднання двох гігантів, які піклуються про безпеку і довговічність своїх продуктів, дозволить запропонувати людям унікальні пристрої, фізичні характеристики яких на порядок перевершують всі існуючі аналоги.

Першими спільними продуктами компаній стали моделі Land Rover S1 і Land Rover S2 G4. Телефони стійкі до водних занурень, здатні протистояти впливу солей, туману, високої вологості, жорсткої транспортування і теплового удару. Також апарати витримують падіння з 2-метрової висоти, вібрацію і зберігають працездатність при температурах від -20 до +60 градусів Цельсія.

Для того щоб підкреслити властивості лінійки, над зовнішнім виглядом і символікою нових апаратів працює дизайнер Скотт Вілсон. Захисний корпус пристроїв виконаний з переробленого пластику і відповідає вимогам довгострокового використання і водостійкості.

«Всюдихідні» Land Rover S1 і Land Rover S2 G4 повинні надійти у продаж в середині 2009 року, після чого намічено запуск третього апарату лінійки, повідомляє Cifrovik.