Новий компактний слайдер від Fly – SL600

593

Британська торговельна марка Fly випустила на російський ринок SL600, оновлену модель лінійки тонких, легких слайдерів GSM-стандарту.

Модель SL600 розвиває ідею розсувного телефону, підкреслюючи його достоїнства. У закритому стані апарат легко поміщається в руці, а товщина його дивує своїми розмірами – всього 14,8 мм Вага, трохи більше 80 грамів, і розміри телефону підтверджують переваги бренду Fly – легкого і тонкого телефону, що володіє самим сучасним набором технічних можливостей.

Новинка розрахована, насамперед, на активну чоловічу аудиторію у віці 20-35 років, яка уважно ставиться до враженню модного статусного аксесуара і до його технічним можливостям.

Слайдер SL600 витриманий в діловому стилі, має суворими, чіткими лініями. На російському ринку новинка представлена поки в двох кольорах – сріблястому і чорному. Корпус виконаний з високоякісного пластику двох видів: матового, не залишає відбитків пальців, і глянсового, підкреслює лаконічність контурів форми. Навігаційна клавіша у вигляді металевого кола фіксує увагу помітною деталлю. А ергономічні клавіші управління забезпечать зручність користування телефоном.

Fly SL600 укомплектований вбудованою камерою з матрицею 2 мегапікселів., з більш високим дозволом зображень (1600х1200), з можливістю режиму мультизйомки, записом відео фрагментів (176х144) і спалахом. Апарат володіє великим TFT дисплеєм (176×220) з 262 тис. кольорів. Як і раніше, фотокамера слайдера оснащена спалахом, переключающейся в режим ліхтарика. Абонентів телефонної книги можна персоналізувати фото і відео зображеннями.

У даній моделі розширені можливості для меломанів: є FM-радіо, MP3-плеєр з можливістю налаштування еквалайзера, підтримує формати MP3, WAV, MIDI, iMelody, AMR, AAC, має 64 тональною поліфонією, пише розмова в залежності від обсягу вільної пам’яті.

Мобільний доступ в інтернет забезпечується функціями WAP: 2.0 і GPRS класу 8, що дозволяє завантажувати мелодії і картинки з Інтернету і ПК. З ПК передбачена синхронізація та передача даних можлива через функції USB порту і через Bluetooth v.1.2., підтримується профілю A2DP.
Вбудована пам’ять стандартна для даного рівня телефонів і становить 60Mb, пропонується також можливість розширити пам’ять за допомогою Micro-SD (T-flash). Апарат може бути використаний в якості флеш-диска. Телефон підтримує формати мобільних повідомлень: SMS, EMS, MMS.

Fly SL600 вже надійшов у продаж. Орієнтовна вартість 7 тис. рублів.