Casio EX-FH20: відео 1000 кадрів в секунду

466

Компанія Casio представила нову цифрову камеру EXILIM EX-FH20, що дозволяє здійснювати надшвидкісну серійну зйомку швидше дзеркального фотоапарата. Пристрій здатне робити 40 знімків в секунду і записувати відеоролики зі швидкістю 1 тис. кадрів у секунду.

Випуск уже другого скорострільного девайса поклав початок нової лінійки HIGH SPEED EXILIM, першим представником якої стала ще більш швидкодіюча модель EX-F1, анонсована навесні цього року.

Роздільна здатність CMOP-датчика становить 9,1-мегапікселів. Камера відрізняється простотою управління, завдяки призначенням всіх режимів зйомки на єдиний регулювальний диск.

Зум-об’єктив має фокусною відстанню 26 мм ширококутному режимі і здатний знімати об’єкти крупним планом з 20-кратним оптичним збільшенням. Отримувати чіткі знімки EX-FH20 допомагає функція стабілізації зображення за допомогою зсуву матриці.

Діапазон фокусування становить 4,6-92 міліметра, розкриття діафрагми варіюється від F2,8 до F4,5. Максимальний рівень чутливості ISO досягає 1600 одиниць. В камері встановлені 18 сюжетних програм для полегшення процесу зйомки.

Використовувана функція High Speed Anti-Shake коригує зображення, автоматично синтезуючи в одну картинку кілька кадрів, отриманих шляхом надшвидкої серійної зйомки. А установка High Speed Night Scene гарантує, що знімки, отримані на високій швидкості запису в темний час доби, вийдуть чіткими і красивими.

Крім нових технологій, девайс зберіг можливість визначення в кадрі осіб і здатність усунення ефекту червоних очей.

Casio EX-FH20

EX-FH20 може здійснювати зйомку об’єктів, що рухаються занадто швидко для людського ока, і подальше сверхмедленное відтворення відзнятого відеоматеріалу. Крім того, камера підтримує відеозапис у форматі YouTube, що дозволяє без додаткової конвертації додавати матеріал на сайт.

Висновок зображення проводиться на 3-дюймовий РК-екран Super Clear з роздільною здатністю 960х240 точок. Передбачені роз’єми включають слот для карт SD/SDHCSD і MMC/MMCplus, порт USB, AV-вихід і роз’єм для підключення до електромережі через адаптер. Живиться EX-FH20 від чотирьох елементів типу AA.

Габарити пристрою без урахування виступів складають 122,6×81,4×84,5 міліметрів, вага – близько 480 г, повідомляє Cifrovik.