BBK приступила до випуску GPS навігаторів

488

Компанія BBK Electronics повідомила про початок випуску нової групи продукції – автомобільних GPS навігаторів.

В даний час розроблені дві моделі – N3501 і N4302 з різними функціонально-технічними характеристиками. Новинки поєднують в собі навігаційну систему з широким набором додаткових можливостей.

Мультимедійні пристрої оснащені навігаційним пакетом «Навітел», який включає в себе докладні карти більшості найбільших російських міст і федеральних трас. Відмінною рисою навігаторів BBK є наявність відкритого файлового браузера WinCE.NET 4.2, що дозволяє за бажанням користувача використовувати разом з пристроєм будь-навігаційний пакет.

Обидві моделі навігаторів BBK оснащені аудіо-, відеоплеєром, який підтримує відтворення файлів MPEG-4, MP3, WMA, JPEG, TXT. Вбудований FM трансмітер дозволить вивести звук на автомобільну аудіосистему, перетворивши автомобіль у кінотеатр на колесах. Внутрішня пам’ять навігаторів становить 1 Гб. Також є вбудований зчитувач карт пам’яті типів SD/MMC.

BBK N4302

Модель N3501 – перша в лінійці навігаторів BBK. Пристрій має сенсорний екран з діагоналлю 3,5 дюйма (9 см) і роздільною здатністю 320х240 пікселів. Час автономної роботи складає 2 години.

Одна з головних особливостей моделі N4302 – наявність бездротової технології Bluetooth. З’єднавшись з мобільним телефоном, навігатор буде приймати і здійснювати дзвінки. Набирати номер можна як на телефоні, так і на сенсорному дисплеї навігатора. А спілкуватися допоможе функція гучного зв’язку. Діагональ широкоформатного дисплея – 4,3 дюйми (близько 11 см).

У комплекті з навігаторами поставляються мережеві та автомобільні зарядні пристрої, автомобільне кріплення-присоска і USB-кабель для обміну файлами з комп’ютером. В комплекті також карта пам’яті SD на 1 Гб, на яку записаний навігаційний пакет.

Новинки BBK надійдуть в продаж в серпні поточного року.