Нова Opel Astra. Перші фото

533

Не секрет, що Opel вже розпочав роботу по створенню нового покоління Astra. Ця модель повинна бути показана у другій половині наступного року майже одночасно з виходом на ринок відразу декількох нових моделей класу «С» (в 2009 році з’являться нові Volkswagen Golf, Mazda3 і, можливо, Ford Focus).


Нова Opel Astra. Перші фото
Новая Opel Astra. Первые фото
Нова Opel Astra. Перші фото

І ось у пресі з’явились перші комп’ютерні малюнки нової Astra, причому дуже добре опрацьовані. Судячи з усього, дизайн автомобіля буде зроблено в еволюційному стилі – покупцям сподобався дизайн нинішньої моделі, і німці хочуть продовжити розвиток цієї теми. Але, зрозуміло, Astra зразка 2009 року виглядатиме набагато сучаснішою.

Які переваги отримає Astra зараз сказати складно. Швидше за все, як зазвичай у німецьких виробників, базова комплектація моделі буде відносно скромною. Але при цьому вона в будь-якому випадку зможе похвалитися наявністю семи або восьми подушок безпеки (у тому числі для захисту колін), АБС і, напевно, ESP. А ось всіляких електронних наворотів» може і не бути. За них доведеться доплачувати.

Базовим мотором буде 1,4-літровий агрегат (його і зараз ставлять на Astra). Але основний упор буде робитися все-таки на 1,6 – і 1,8-літрові бензинові двигуни і дизелі. Крім того, Opel Astra нового покоління отримає цілу лінійку турбованих бензинових моторів потужністю від 180 л. с. до 250 л. с.