LG KM500: мобільний телефон з дистанційним прослуховуванням музики

583

Компанія LG Electronics оголосила про початок широких продажів по всьому світу своєї нової моделі мобільного телефону KM500, оптимізованого для дистанційного прослуховування музики.


LG KM500: мобільний телефон з дистанційним прослуховуванням музики
LG KM500: мобильный телефон с дистанционным прослушиванием музыки
LG KM500: мобільний телефон з дистанційним прослуховуванням музики

Слайдер LG KM500 володіє привабливою для покупців особливістю – він дозволяє прослуховувати улюблену музику у колі сім’ї, друзів або колег протягом 25 годин. Завдяки технології Bluetooth, дві людини одночасно можуть отримати доступ до музики, що зберігається в LG KM500, а ще два слухача можуть підключитися до вашого телефону традиційним способом через 3,5-мм аудіо-роз’єм, що дозволяє підключати універсальні дротові навушники. Таким чином, можна насолоджуватися улюбленою музикою вчотирьох, натискаючи на спеціально призначену для цього кнопку Hot Key, яка забезпечує миттєвий доступ до пісень.
Серед додаткових функцій цього телефону фірмова система повного тривимірного звучання LG XD Sound Engine і слот для підключення карти пам’яті на 1 ГБ.

Розміри новинки – 99,9x48x14,5 мм. Основний дисплей – 2-дюймовий (240×320 пікселів), що відображає 262 тис. квітів. Поліфонія – 64-голосая. Є 2-мегапіксельна камера і радіоприймач.
Телефон LG KM500 у продажу в Росії з кінця березня 2008 року.