Brabus представив автомобіль за $530 тис.

488

Brabus завжди радував красивими і дуже швидкими автомобілями, побудованими на базі Mercedes-Benz. Але в цьому році Brabus перевершив сам себе – німці представили унікальний автомобіль під назвою Bullit Black Arrow, який колись був простим Mercedes-Benz C-класу.


Brabus представив автомобіль за $530 тис.
Brabus представил автомобиль за $530 тыс.
Brabus представив автомобіль за $530 тис.

Bullit Black Arrow привертає увагу буквально всіма своїми частинами, починаючи з кольору кузова. Наприклад, замість стали майже весь кузов зроблений з карбону або алюмінію. Ну а під капотом ховається мотор V12 об’ємом 6,3 л з подвійним турбонаддувом, який видає 730 л. с. і 1320 Нм. Правда, інженери Brabus тут трохи перестаралися – трансмісія просто не може переварити такий величезний крутний момент, тому був поставлений обмежувач величини моменту на рівні 1100 Нм.

Завдяки мотору Brabus Bullit Black Arrow здатний розганятися 0-100 км/год всього за 3,9 с, а швидкість в 200 км/год підкоряється йому за 10,49 с. Це швидше, ніж найпотужніша версія Lamborghini Gallardo. Відома і ціна – за Brabus Bullit Black Arrow доведеться викласти $530 тис, повідомляє [email protected]