Philips випустила навушники-гарнітуру

457

Компанія Philips представила на російському ринку новинку – навушники-гарнітуру SHB9000, що використовують технологію Bluetooth. Гарнітура дозволяє розмовляти по телефону і слухати музику в стереозвучанні вищого рівня.

Вбудований сигнальний процесор DSP пригнічує всі сторонні шуми і гасить ефекти луни, роблячи звук кристально чистим і дивно глибоким. Висока якість звучання новинки забезпечує функція FullSound. Підтримка профілів HSP, HFP, A2DP дозволяє працювати спільно з різноманітними пристроями Bluetooth.

Повнорозмірні навушники поставляються в комплекті з Bluetooth-адаптером, що дозволяє підключати без проводів будь-яке джерело звуку, що має вихідний роз’єм 3,5 мм: телевізор, звукову карту, ігрову консоль і так далі. Адаптер підключається до таких пристроїв через гніздо звукового виходу, перетворює сигнал і передає по Bluetooth на гарнітуру. Таким чином, будь-який пристрій стає бездротовим. Крім того, в набір входить лінійний кабель, який дозволяє використовувати модель SHB9000 як дротяних навушників.

За допомогою гарнітури можна відповісти на дзвінок, а по закінченні розмови автоматично повернутися до прослуховування музики. Для роботи SHB9000 з телефоном необхідна підтримка телефоном профілів Bluetooth HSP (Handset Profile) і HFP (Handsfree Profile), або наявність звукового виходу 3,5 мм.

Гарнітура має регульовану довжину над головою, на якому кріпиться 40-міліметрові неодимові динаміки з подушками з м’якої шкіри. Максимальна відстань між навушниками і передавачем становить 15 м. Вбудованої ливарно-полімерної батареї вистачає на 18 годин роботи в режимі телефонної розмови, 17 годин – у режимі прослуховування музики і 400 год в режимі очікування.

Рекомендована роздрібна ціна бездротових навушників SHB9000 на російському ринку становить 5,3 тис. руб.