Wacom випустив нові додатки для лінійки Bamboo

455

Компанія Wacom почала випуск інструментів і додатків для роботи з графічними планшетами Bamboo, які нададуть користувачам додаткові можливості для творчості, самовираження і спілкування в середовищі Web 2.0.

Bamboo Scribe – це додаток для розпізнавання рукописного тексту, яка переводить рукописні помітки в цифровий формат. Використання користувачем Bamboo Scribe при роботі на графічний планшет Wacom становитиме природну альтернативу введення даних з клавіатури.

Bamboo Link – це новий вид інструменту пошуку та навігації, як в комп’ютері користувача, так і в Інтернеті. Bamboo Link дозволяє представляти результати пошуку візуально-динамічної формі, а також додавати, зберігати і відправляти по електронній пошті коментарі та примітки до результатів пошуку за допомогою пера.

З Bamboo Space компанія Wacom почала розробку простого і наочного online-програми для пошуку та обміну ідеями. Будь-який користувач може на особистій сторінці зберігати і структурувати так само як на власному робочому столі, фотографії, замітки, замальовки і вільно ділитися своїм контентом з іншими людьми, запрошуючи їх на свою сторінку. Дана розробка поки що запускається у вигляді бета-версії і буде розвиватися протягом кількох наступних місяців.

Bamboo Minis – це сімейство невеликих графічних додатків, що пропонують користувачам цілу низку рішень для створення на планшеті елементарних малюнків, замальовок, додавання коментарів до інтерактивним інтернет-карток та ігор.

Bamboo Dock – панель управління, здійснює швидкий доступ до всіх нових додатків через іконки, розташовані на користувальницькому робочому столі. Bamboo Dock надає інтуїтивно зрозумілий спосіб навігації з використанням пера і дозволяє регулярно отримувати оновлення з останніми версіями програм.

Нові додатки Bamboo розроблені ексклюзивно для компанії Wacom. Першими скористатися новими інструментами і додатками Bamboo зможуть користувачі Microsoft Vista. У найближчому майбутньому світ побачить версія, що підтримує Mac OS, а також нові інструменти та програми.