JBL представила док-станцію, сумісний з iPhone

456

JBL, розробник, виробник і постачальник різноманітних динаміків для будинку і автомобіля і мультимедійних систем для MP3-плеєрів і комп’ютерів, представив високоякісну док-станцію JBL On Stage IIIP, підходить для використання з новим iPhone.

Система оснащена інфрачервоним пультом дистанційного керування для вибору композиції, переміщення по меню і регулювання гучності iPod, а також стерео міні-роз’єм для підключення іншої продукції. Завдяки можливості роботи від мережі змінного струму або батарей, док-станція JBL On Stage IIIP може використовуватися вдома або в дорозі.

У сукупності з адаптером Apple iPod Universal Dock, система JBL On Stage IIIP сумісна з усіма моделями iPod і iPhone з можливістю використання док-станцій. Дизайн системи JBL On Stage IIIP OnePoint забезпечує сумісність з кабелем USB 2.0 для синхронізації iPod або iPhone до Mac або ПК.

Хоча система JBL On Stage IIIP займає мало простору, має вагу всього близько 500 грамів, а площа її підстави 15х4,5 див. Система JBL On Stage IIIP чотирма вбудованими перетворювачами Odyssey 6 (Вт на канал) для виразного, бездоганного звучання і глибокого звучання низьких частот. Є змінні зйомні решітки, дозволяють змінювати колір пристрою.

Новинка надійде в продаж у липні 2008 року. Рекомендована роздрібна ціна моделі складе близько 6,5 тис. рублів.