Samsung D980: новий телефон з підтримкою двох SIM карт

602

Компанія Samsung Electronics представила новий телефон D980 Duos, що підтримує роботу з двома SIM-картами.

У новій моделі Samsung D980 об’єднав затребувану ринком функцію підтримки двох SIM-карт, що набирає популярність тему віджетів і сенсорного екрану, які реалізовані в флагманської моделі WiTu.
Цей телефон з сенсорним екраном, встановленими віджетами, зручним інтерфейсом і підтримкою двох сім-карт стане підходящим вибором для зайнятих людей, які багато подорожують або часто користуються мобільним інтернетом.

Власний користувальницький інтерфейс Samsung TouchWiz полегшує управління пристроєм за допомогою пальців без стилуса; при цьому використовуються інтуїтивно зрозумілі операції — дотик, розчерк, перетягування, а також віртуальна клавіатура.

Samsung D980

Крім використання для бізнесу, відправки електронної пошти, перегляду інтернет-сторінок, цей телефон також є центром мультимедійних розваг. Музичний і відеоплеєр, великий екран, 5-мегапіксельна камера з функцією запису відео, віджети для управління функціями пристрою та інші функції дозволять скоротати час у дорозі, залишаючись на зв’язку з усім світом. Підтримка карт пам’яті microSD об’ємом до 2 Гб дозволяє завжди мати під рукою колекцію музики, відео і робочі файли.

Samsung D980

Підтримка Bluetooth 2.0 + EDR забезпечує високу сумісність з іншими пристроями і швидку синхронізацію даних. Оскільки кожна SIM-картка реєструється в мережі і телефон шукає два сигналу, в апараті застосований акумулятор підвищеної ємності, що дозволить довше залишатися на зв’язку.