Samsung анонсував цифрові фоторамки

456

Компанія Samsung Electronics представила цифрові фоторамки серій Р та V: 8-дюймові SPF-85Р, SPF-85V, SPF-86Р і SPF-86V роздільною здатністю 800х600 пікселів, і 10-дюймові SPF-105Р і SPF-105V роздільною здатністю 1024х600 пікселів.

Особливістю рамок серії Р є вбудована пам’ять об’ємом 1 ГБ, що дозволяє зберігати кілька тисяч фотознімків одночасно, а функція автоматичного масштабування дозволяє економити пам’ять при запису знімків з комп’ютера на рамку. При цьому порт USB підтримує підключення не тільки ПК, але і зовнішніх USB-накопичувачів.

Рамки серії V підтримують бездротове підключення до Інтернету. А завдяки наявності вбудованих стереофонічних динаміків можна включати музичний супровід слайдів. Для зручності користування на передній поверхні рамки розташована сенсорна кнопка Starlight Touch.

Цифровая фоторамка Samsung

У число функцій входить також цілий ряд ефектів зміни кадрів, що дозволяють перетворити перегляд слайд-шоу, а акумулятор високої ємності позбавляє від необхідності безперервно тримати рамку підключеної до мережі — тепер її можна захопити з собою в дорогу як своєрідного фотоальбом і рамка в автономному режимі зможе демонструвати знімки протягом години. Вона може послужити і в якості цифрового фотобанку, підтримуючи формати зовнішніх карт пам’яті SD, MMC, MS і XD.

Більш того, при підключенні до комп’ютера фоторамки можуть використовуватися в якості допоміжного монітора, наприклад, для відображення так званих віджетів або окремих вікон програм на зразок служб обміну миттєвими повідомленнями.

Цифрові рамки надійдуть у продаж на початку 3 кварталу 2008 року за рекомендованими роздрібними цінами від 5 тис. рублів.