Професійна графічна станція Meijin на базі Quadro CX

332

Компанія Meijin оголосила про випуск професійного графічного рішення на базі QuadroCX.

Графічна станція базується на карті Quadro CX, спеціально створеної і оптимізованої для роботи Adobe Creative Suite 4.

Нове рішення Meijin Quadro CX дає користувачу цілий ряд переваг в роботі. Це прискорений рендеринг складних візуальних ефектів, кодування відео в H. 264 формат на високих швидкостях, робота з більш плавним масштабуванням і можливістю повороту зображення в режимі реального часу. Крім цього, рішення передбачає можливість роботи з кількома дисплеями.

Професійна SLI-Ready графічна станція Meijin Quadro CX побудована з використанням чотириядерного процесора Intel Core 2 Quad Q9650, частота процесора – 3 ГГц. Процесор має збільшений до 12 МБ кеш другого рівня і підтримує 64-розрядні додатки. В основі комп’ютера материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 790i Ultra SLI. За продуктивність при роботі з ресурсоємними додатками відповідає 8 Гб двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 10600 MB/ sec. Збереження даних гарантує дисковий масив RAID 1 (дзеркало) ємністю 1 Тб, максимально швидкий прорахунок графічних моделей забезпечує масив RAID 0 (stripe) місткістю 300 Гб. Відеосистема комп’ютера побудована на професійних картах Nvidia Quadro CX з об’ємом 1,5 Гб відеопам’яті, оптимізованих для роботи в Adobe Creative Suite 4.0, як вже зазначалося вище.

Також передбачені: універсальний пристрій BD-RW з можливістю запису і відтворення Blu-Ray, DVD – і CD-дисків; вбудована звукова карта, що забезпечує якісне відтворення звуку і підключення до восьми колонок; гігабітна мережева карта, пристрій зчитування карт пам’яті.

Крім попередньо встановленою 64-розрядної операційної системи MS Windows Vista Ultimate, в комплект програмного забезпечення входить антивірус Agnitum Outpost Security Suite Pro.