Samsung F480: функціональний і стильний

556

Компанія Samsung Electronics представила новий телефон F480 компактного розміру з повністю сенсорним екраном і підтримкою високошвидкісної зв’язку в стандарті HSDPA на швидкості до 7,2 Мб/с.


Samsung F480: функціональний і стильний
Samsung F480: функциональный и стильный
Samsung F480: функціональний і стильний

Тонкий, мінімалістський дизайн F480 продовжує традиції, задані серією стильних телефонів Samsung Armani, наближених по розмірах до кредитної картці і забезпечених шкіряними футлярами. В якості колірного рішення нового телефону обрано поєднання класичного чорного з кольором морозного срібла. Незважаючи на малі розміри — всього 98,4x55x11,5 мм — F480 наділений значною функціональністю.

Samsung F480: функциональный и стильный
Samsung F480: функціональний і стильний

Великий 2,8-дюймовий яскравий і чіткий екран є повністю сенсорним пристроєм введення, а новаторський інтерфейс TouchWiz виділяє F480 серед інших подібних пристроїв, представлених на ринку.

Samsung F480: функциональный и стильный
Samsung F480: функціональний і стильний

Унікальний інтерфейс робить використання таких мультимедійних функцій як камера, музика та Інтернет, більш простим — це стало можливим завдяки легкому доступу до будь-якої функції і гнучкої індивідуальної настройки. Так, за допомогою TouchWiz можна змінити вигляд екрана відповідно до власних потреб. У телефоні передбачені віджети – невеликі аплети програм, які користувач може розмістити на екрані за власним бажанням і вибором. Наприклад, виджетт для медіаплеєра являє собою ікону, на якій відображається ім’я поточного відтвореного файлу, і клавіші управління.

Крім того, Samsung F480 забезпечений розвиненою функціональністю музичного телефону, підтримуючи не тільки широкий ряд аудіоформатів, але і FM-радіо з RDS.

Порадує власника телефону і 5-мегапіксельна камера, за своїми характеристиками не поступається багатьом цифровим фотоапаратам. Вона оснащена автофокусом, стабілізатором зображення при фото – і відеозйомки, підтримує такі функції, як фото – і видеоблоггинг (через клієнт Shozu), фотоальбом, редагування знімків, відеозапис з роздільною здатністю QVGA на швидкості 15 кадрів/с і запис у форматі MPEG4, відтворення форматів WMV, MPEG4, H. 263 і H. 264, а також монтаж відео. Слід також відзначити, що інтерфейс F480 дуже схожий на інтерфейс спеціалізованої камери. Вона підтримує і такі функції, як, наприклад, Auto Smile Shot — спрацьовування затвора, тільки коли портретований посміхнеться, і швидкий перегляд.

Ще однією унікальною рисою цього телефону виступає підтримка високошвидкісного обміну даними на швидкості до 7,2 Мб/с, що забезпечує повноцінний інтернет-серфінг і швидке завантаження файлів, що значно підвищує зручність роботи користувача в дорозі. Розміри телефону – 98,4x55x11,5 мм, Вага – 91 гр.