Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем

463

Компанія Infinity Systems оголосила про надходження в продаж чотирьох моделей акустичних систем серії Classia.


Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем
Infinity представила 4 новые модели акустических систем
Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем

Серія Classia розроблена з застосуванням новітніх технологій, включаючи унікальну технологію металокерамічної матричної діафрагми (CMMD), патентом на яку має компанія Infinity Systems.
Нова серія є продовженням лінійки Infinity Beta, яка завоювала свого часу популярність у споживачів. Витончена форма акустичних систем з елегантними вигинами і незвичайними обрисами окремих елементів корпусу перегукується з дизайном серії Infinity Cascade.

Infinity представила 4 новые модели акустических систем
Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем

Серія Infinity Classia включає наступні моделі:
C205 – двосмугові поличкові динаміки (високочастотний динамік – 1 дюйм, низькочастотний – 5.25 дюйма).
CC225 – двосмугові настінні динаміки для центрального каналу (високочастотний динамік – 1 дюйм, низькочастотний – 5.25 дюйма),
C336 – трьохсмугові підлогові динаміки (високочастотний динамік – 1 дюйм, середньочастотний динамік – 4 дюйма, три низькочастотних динаміка по 6,5 дюймів кожен, з можливістю роздільного підключення (bi-wiring)).
C255ES – двосмугові настінні динаміки об’ємного звучання з перемикається конфігурацією монополярной /біполярної /дипольної /подвійним режимом (два високочастотних твітера – 1 дюйм, два низькочастотних динаміка – 5.25 дюйма)
PSW8, активна низькочастотна акустична система на 150 Вт – 8 дюймів (200 мм).
PSW310W – бездротова активна низькочастотна акустична система 400 Вт з динаміком 10 дюймів (250 мм) і подвійними пасивними випромінювачами, додатково розширюють діапазон басовий

Infinity представила 4 новые модели акустических систем
Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем
Infinity представила 4 новые модели акустических систем
Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем

Всі динаміки в серії Classia, високочастотні, середньочастотні і низькочастотні, виготовляються на основі технології Infinity CMMD, яка забезпечує високу точність відтворення звуку, значно перевершує можливості звичайних динаміків. За технологією CMMD динаміки виготовляються з анодованого алюмінію і керамічного компаунда з обох сторін алюмінієвої основи. При використанні даного методу досягається виняткова легкість і одночасно підвищена міцність готового виробу, висока потужність і чутливість, доповнюються спочатку чудовими характеристиками резонансної частоти, значно переважаючими робочий діапазон стандартних динаміків.

Infinity представила 4 новые модели акустических систем
Infinity презентувала 4 нові моделі акустичних систем

Всі акустичні системи серії Classia оснащені високочастотними динаміками CMMD, частотний відгук яких перевищує 40 кГц, завдяки чому досягається чисте, рівне і чітке відтворення високих частот, а також чудова акустична точність навіть при роботі з найбільш складними джерелами звуку з високою роздільною здатністю. Високочастотні динаміки встановлені в хвилеводах Constant Acoustic Impedance (CAI), які складаються з кількох ретельно спроектованих і відкаліброваних конусоподібних елементів, що ведуть назовні з внутрішньої частини хвилеводу. Вони сприяють рівномірному поширення звуку в широкому діапазоні високих частот – як по осі, так і поза осі, а також забезпечують гармонійне звучання спільно з динаміками середніх і низьких частот.

Завдяки ексклюзивній технології CMMD, застосовуваної динаміків Infinity Classia, всі моделі цієї серії доповнюють один одного за звуковим характеристикам і створюють неповторний ефект цілісного звучання по всіх каналах будь-якого домашнього кінотеатру або стереосистеми. Акустичні системи серії Classia Series чудово відтворюють як вокал, так і інструментальну музику максимально наближене до природного звучання, забезпечують ідеальний звуковий баланс – як по осі, так і поза осі, а також широкий динамічний діапазон і чітку візуалізацію звуку в навколишньому акустичному полі.

Модель Classia C255ES відрізняється особливою функціональністю і гарантує ефект об’ємного звучання в монополярном, біполярному і дипольном режимах за вибором користувача. Крім того, C255ES можна використовувати в якості двох незалежних динаміків в одному корпусі. C255ES випускається в компактному корпусі, завдяки чому новою акустичною системою нескладно знайти підходяще місце практично в будь домашньої розважальної системи. Багаті можливості настройки дозволяють досягти оптимального об’ємного звучання при використанні акустичних систем 5.1-, 6.1 – або 7.1-канального домашнього кінотеатру, при відтворенні будь-якого кінофільму або музичного запису.

Як і всі динаміки Infinity, серія Classia розроблено з орієнтацією на максимальний комфорт при використанні невеликих приміщеннях і гарантує точність звуковідтворення практично в будь-який звуковий середовищі і з будь-якої точки прослуховування. Всі вищеперелічені моделі, крім C255ES, магніто-екрановані.

Акустичні системи серії Infinity Classia можна встановити в найрізноманітніших місцях в залежності від конкретної моделі, їх можна змонтувати на стіні, розмістити на полиці або поставити на підлогу. Модель CC225 для центрального каналу поставляється в комплекті з стінними кронштейнами, а модель C255ES – з ключевидными власниками, також застосовуються для монтажу акустичної системи на стіну. Акустичні системи CC225 також можна розмістити на полиці.

Акустика Infinity Classia підійде для самих різних домашніх розважальних систем, від високоякісних компактних домашніх кінотеатрів та музичних центрів, до великих комплексних систем, що вимагають відкритого, сильного і всеосяжного звучання при відтворенні фільмів і музичних композицій.

Акустика Infinity Classia надійде в продаж у квітні-травні 2008 року. Кожна з моделей буде представлена в двох колірних варіантах: з глянцевим чорним покриттям і з обробкою, що імітує деревину вишневого дерева. Обидва варіанти однаково цікаві, при цьому для кожного з них передбачено дві забарвлення металевих деталей динаміка – чорна або срібляста, а решітки гармонійно відповідають загальній колірній гаммі.