Samsung GT-i8510: новий смартфон з підтримкою 3G

604

Компанія Samsung Electronics почала поставки смартфона для мереж третього покоління (3G) GT-i8510 — телефон у форм-факторі слайдера з вбудованою 8-мегапіксельною камерою і мультимедіа-плеєром.

Модель має 2,8-дюймовий екран, що займає основну частину площі передньої панелі і надає телефону схожість з мультимедійними плеєрами.
Незважаючи на малі габарити — всього 53,9×106,5×17,2 мм — Samsung i8510, зроблений на базі ОС Symbian/S60 відрізняється багатим функціональним набором.

Функція Smile Shot дозволяє автоматично зробити фото саме в той момент, коли портретований посміхнеться, а Blink Shot виключає прикру ймовірність, що кадр буде зіпсований тим, що об’єкт моргнув. Крім того, при відеозйомці передбачена можливість швидкісний запису — 120 кадрів/с при дозволі QVGA. Для зйомки при недостатній освітленості є потужний світлодіод. Мікрофон для запису звуку при відеозйомці розташований поруч з об’єктивом і завжди спрямований на об’єкт. Для зберігання контенту в телефон вбудована пам’ять ємністю 8 ГБ.

Передбачена підтримка цілого ряду мультимедійних кодеків, у тому числі DivX, MPEG4, H. 264 та інших. Є вбудовані стереофонічні динаміки. Передбачена підтримка тривимірного звуку і ряду аудіоефектів.

Samsung GT-i8510

Вбудована оптична миша з чотирма навігаційними клавішами замінює собою традиційний джойстик, даючи користувачеві можливість працювати звичним чином, як на комп’ютері.
У телефоні передбачені віджети – невеликі аплети програм, які користувач може розмістити на екрані за власним бажанням і вибором. Наприклад, віджет для медіаплеєра являє собою ікону, на якій відображається ім’я поточного відтвореного файлу, і клавіші управління.

Samsung GT-i8510

Серед інших додаткових можливостей – GPS-навігатор і FM-приймач із підтримкою RDS.

Крім підтримки всіх сервісів другого покоління, Samsung i8510 підтримує високошвидкісну зв’язок по стандарті HSDPA на швидкості до 7,2 Мбіт/с. Крім того, для зв’язку з іншими пристроями — смартфонами, КПК, ноутбуків і т. п. — і роботи в бездротових мережах передбачена підтримка бездротових протоколів BLUETOOTH 2.0 + EDR і WiFi 802.11 b, а також USB 2.0.

Samsung GT-i8510

У продаж Samsung GT-i8510 надійде в III кварталі 2008 року за орієнтовною роздрібною ціною 18 тис. рублів.