Sony представила легкі продуктивні ноутбуки серії Z

439

Компанія Sony випустила нові ноутбуки Vaio серії Z.

В основі ключової концепції дизайну ноутбуків VAIO Z лежить ідея про ідеальний баланс між формою і функціональністю. 12-шарова материнська плата має менші габарити, при цьому її додаткові компоненти також піддалися мініатюризації, що робить ноутбук більш легким. Корпус виконаний з вуглецевого волокна. Тому вага ноутбука складає менше 1,5 кг.

При цьому він витримує падіння з висоти 72 см у включеному, і більше 90 см у вимкненому стані.

Дизайн клавіатури приваблює декоративною алюмінієвої передньої панелі, яка також є упором для рук. Клавіші розташовані один від одного на достатній відстані і мають злегка увігнуту поверхню.

Особливість ноутбуків Vaio Z – особливе кріплення кришки до корпусу, завдяки якому комп’ютер зручно тримати в руках; внутрішній простір циліндричної частини зайнято батареєю харчування. У торцях циліндричного кріплення розташований роз’єм для підключення джерела живлення і кнопка включення, яка підсвічується м’яким смарагдовим світлом, коли система працює, і блимає помаранчевим, коли система знаходиться в режимі «standby».

Ноутбуки VAIO серії Z оснащені 13,1-дюймовим ультратонким РК-дисплеєм із співвідношенням сторін 16:9 і дозволом WXGA++ (1600×900 пікселів) для широкоформатного відтворення фільмів. LED-підсвічування дисплея дозволяє ефективно збільшити час роботи батареї.

Технологія X-black LCD збільшує яскравість і контрастність зображення на екрані, а також максимально наближує кольору до природних завдяки 100%-ної еквівалентності системи кольоровості NTSC. Поверхня екрану модернізована таким чином, щоб забезпечити ще більший захист від подряпин і зменшити відблиски, що значно збільшує термін служби комп’ютера і візуальний комфорт.

Для максимального збільшення терміну роботи батареї в ноутбуках VAIO серії Z передбачена можливість переходу від стаціонарного режиму з потужною графікою NVIDIA GeForce 9300M GS GPU в економічний режим Stamina, що включає економічну інтегровану графіку Intel, і навпаки. В режимі Stamina, коли немає необхідності у використанні потужної 3D графіки, час роботи батареї становить понад 5 годин. Для перемикання між графічними режимами не вимагається додаткова перезавантаження комп’ютера.

Висока продуктивність забезпечується завдяки двоядерному процесору Intel Core 2 Duo.