Philips випустив новий РК-телевізор з технологією 100Hz ClearLCD

456

Компанія Philips представила на російському ринку новий РК-телевізор Philips Cineos 32PFL9613D з технологією 100Hz ClearLCD.РК-телевізор Philips Cineos 32PFL9613D

Модель відрізняється високою якістю зображення, яке забезпечується потужним процесором Perfect Pixel HD Engine, і підтримкою технології Philips Ambilight.

Новий телевізор Philips Cineos 32PFL9613D використовує технологію обробки зображення Perfect Natural Motion, яка забезпечує максимально плавне і чітке відтворення. При цьому дисплей, діагональ якого становить 32 дюйма, обробляє 2250 трильйонів кольорів і має час відгуку всього 2 мс, що підвищує чіткість зображення при відтворенні швидкого руху.

Функція динамічної контрастності з коефіцієнтом 55000:1 забезпечує високу чіткість і високий рівень чорного кольору, а також передачу темних відтінків.

У новинці передбачено два типи самого сучасного підключення: 4 входи HDMI (3+1), а так само підключення до мережі DLNA для перегляду вмісту комп’ютера і домашньої мережі.

У поєднанні з новітніми технологіями обробки зображення технологія Philips Ambilight Spectra 2 формує атмосферу повного занурення в події на екрані при перегляді. Ця вдосконалена світлова технологія з точністю визначає домінуючі екранні кольору і проектує їх з двох сторін телевізора на стіну, доповнюючи враження від перегляду. Ambilight Spectra 2 також коригує тимчасові характеристики світлодіодів, щоб поліпшити якість сприйняття руху на екрані.

Технологія Philips 100 Hz ClearLCD забезпечує високу чіткість зображення навіть при швидкому русі на екрані. Встановлення подвійної частоти кадрів працює з високою частотою оновлення 100 Гц. Вона збільшує чіткість при відображенні руху більш ніж в 2 рази в порівнянні із звичайним РК-дисплеєм, забезпечуючи в результаті час відгуку 2 мс (виміряний за ступенем розмитості по краях зображення).

Телевізори Philips Cineos 32PFL9613D доступні за ціною 55 тис. руб.