Nokia E63: телефон для бізнес-користувачів

570

Nokia представила новинку – мобільний телефон E63, схожий з моделлю E71, але більш доступний для покупців.

Апарат підтримує EDGE/WiFi-з’єднання, але позбавлений модуля передачі даних HSDPA і GPS-навігатора. Характеристики вбудованої камери урізані – її роздільна здатність становить всього 2 мегапікселі, плюс відсутня автофокусування.

Також Nokia E63 має можливість перемикання режимів одним натисканням, наприклад, доступу до корпоративної та особистої пошти, а також мережі Інтернет і багатьом іншим. Приємним зміною для любителів музики є наявність 3,5-міліметрового роз’єму для підключення навушників проти 2,5-міліметрового в Nokia E71. Серед доступних сервісів Nokia Music Store для завантаження аудіофайлів і Ovi, що дозволяє зберігати важливі документи в Мережі і при необхідності звертатися до них. Розмір безкоштовного дискового простору, відведеного власникам мобільного помічника, складає 1 гігабайт.

Nokia E63

Телефон доступний в двох колірних рішеннях – рубіновому червоному і ультрамарині, незважаючи на те, що апарат більшою мірою орієнтований на бізнес-користувачів. Nokia E63 надійде в продаж у найближчі тижні. Орієнтовно вартість апарату складе 9-10 тисяч рублів, повідомляє Cifrovik.