HTC MAX 4G: WiMAX-телефон для Росії

498

Компанія НТС представила перший в світі комунікатор з підтримкою GSM і WiMAX – HTC MAX 4G.

Новинка працює на базі процесора Qualcomm ESM7206A з тактовою частотою 528 МГц, ROM-пам’ять пристрою складає 256 Мб, а RAM – 288 Мб, при цьому обсяг доступного користувачу флеш-носія дорівнює 8 Гб.

Комунікатор підтримує протоколи бездротового зв’язку Wi-Fi IEEE 802.11 b/g і Bluetooth 2.0 з підтримкою технології EDR. А серед корисних нововведень можна назвати G-сенсор, який визначає положення комунікатора в просторі, і датчик ближньої локації, який вимикає екран на час телефонної розмови для економії енергії.

Великий екран комунікатора HTC MAX 4G діагоналлю 3,8 дюйма має дозвіл 800×480 пікселів. Новинка підтримує широкий спектр послуг на базі російської мережі Yota Mobile WiMAX.
Пристрій оснащений телевізійним виходом, завдяки якому користувачі зможуть виводити відео на великий екран.

Додаток Gi-Gi, розроблене спеціально для організації доступу у мережу Yota, дозволить синхронізувати і редагувати свої контакти через веб і викладати фото – та відеофайли на сайті www.yota.ru відразу ж після зйомки. Також користувачі HTC MAX 4G зможуть вказувати точне місце зйомки, використовуючи координати, отримані GPS-приймачем комунікатора. Скоро через Gi-Gi з’явиться можливість трансляції потокового відео в мережу в режимі Real Time.

HTC MAX 4G

HTC MAX 4G підтримує дзвінки GSM при використанні SIM-карти будь-якого російського оператора. Якщо обидва користувача підключені до мережі Yota, дзвінок автоматично направляється дзвінок VoIP через мережу Yota Mobile WiMAX. Послуга Yota-Телефон підтримує безліч бізнес-додатків.

Комунікатор працює на базі Windows Mobile 6.1 і оснащений «фірмовим» інтерфейсом компанії НТС Touch FLO 3D, що забезпечує швидку навігацію і доступ до основних додаткам, таким як виклики, повідомлення, музика, фотоапарат та інші.

Передбачені інтерфейсні роз’єми включають суміщений HTC ExtUSB, який виконує функції міні-USB і аудіороз’єми в одному, а також USB 2.0 High-Speed. Габарити пристрою становлять 113,5х63,1х13,9 мм, вага 151 р.

Новий комунікатор HTC MAX 4G, розроблений спеціально для російського ринку, надійде в продаж в Росії в кінці листопада 2008 року. Рекомендована ціна пристрою становить 29 тис. рублів, повідомляє Cifrovik.