Peugeot 3008: показаний перший концепт

575

Самим цікавим автомобілем на стенді Peugeot став концепт під довгою назвою Prologue Concept. Але в даному випадку на ім’я можна не звертати ніякої уваги.

Адже ця модель є прообразом нового французького кросовера, який отримає ім’я Peugeot 3008. За нашою інформацією, серійне виробництво автомобіля може початися вже в наступному році!

Самі французи кажуть, що Prologue Concept це не звичний нам кросовер, а щось більше. За їх словами, концепт являє собою симбіоз автомобіля підвищеної прохідності і однооб’ємника. Тобто в Peugeot хочуть сказати, що саме Prologue Concept є ідеальною машиною, адже він об’єднає в собі все те, що водії вимагають від транспортного засобу: комфорт, динаміку, невеликі габарити, просторий і світлий салон, можливість перевозити вантажі, повний привід, збільшений дорожній просвіт.

Насправді в дизайні Prologue Concept немає нічого революційно нового. Всім зрозуміло, що це саме Peugeot. Але в даному випадку від художників і не вимагали здивувати світ незвичайними формами. Адже, повторимо ще раз, Prologue Concept є прабатьком серійного Peugeot 3008. Так навіщо ж відразу лякати потенційних покупців?

До речі, Prologue Concept має під капотом гібридну силову установку, яка об’єднує стандартний двигун внутрішнього згорання і електромотор. Сумарна потужність даного агрегату становить 200 к. с., повідомляє [email protected]