Philips HTS6515: обємний звук з двох динаміків

446

Компанія Philips представила на російському ринку домашній кінотеатр Philips HTS6515 c технологією Ambisound, яка забезпечує багатоканальне об’ємне звучання за допомогою лише двох акустичних систем.

Робота домашнього кінотеатру HTS6515 ґрунтується на технологіях Ambisound і FullSound.

За рахунок поєднаного ефекту психоакустического феномена, векторної обробки і точного позиціонування динаміків Ambisound HTS6515 занурює користувача у відчуття багатоканального звуку.

Технологія Philips FullSound відновлює найдрібніші деталі стислій музичного запису, значною мірою збагачуючи і покращуючи звучання, завдяки чому музика відтворюється без спотворень.

Домашній кінотеатр Philips HTS6515 виконаний у преміальної концепції Design Collection, для якої характерні м’які плавні лінії, використання сучасних матеріалів і виблискуючі глянсові поверхні. Поєднання домашніх кінотеатрів з телевізорами Philips серії Design Collection формує цілісну картину сучасного інтер’єру.

Цифровий інтерфейс передачі даних HDMI 1080p з підвищенням якості відео, яким оснащений HTS6515, забезпечує чіткість зображення. Прогресивна розгортка замінює рядкову структуру картинки, характерну для екранів ТБ, на покадрову, що забезпечує бездоганну чіткість зображення. Крім того, інтерфейс HDMI дозволяє здійснити пряме цифрове підключення, здатний виконувати передачу відео в стислому цифровому форматі HD, а також передачу багатоканального цифрового аудіо без необхідності конвертувати сигнал в аналоговий. Цей процес забезпечує високу якість зображення і звучання.

Нова система оснащена високошвидкісним USB-протоколом, який використовується для зручного зв’язку ПК, периферійних пристроїв та іншого електронного обладнання. Пристрої Hi-Speed USB забезпечують високошвидкісну передачу даних до 480 Мбіт/с – порівняно з 12 Мбіт/с для апаратури з звичайним USB.

Функція EasyLink дозволяє керувати кількома пристроями одним пультом ДУ. З допомогою протоколу промислового стандарту HDMI CEC дана технологія забезпечує об’єднання пристроїв через кабель HDMI.