Renault створила свій перший позашляховик

538

Чому Renault так довго не випускала свій кросовер, зараз вже ніхто не скаже. Ще в кінці 90-х років було зрозуміло, що невеликі позашляховики користуються і будуть користуватися дуже гарним попитом у всьому світі, в тому числі і в Європі.


Renault створила свій перший позашляховик
Renault создала свой первый внедорожник
Renault створила свій перший позашляховик

Але краще пізно, ніж ніколи – у Женеві французи показали серійну версію автомобіля під назвою Koleos. Дизайн цієї машини французький, а от вся технічна начинка японська (якщо хто забув, то нагадаємо, що Renault і Nissan складаються в альянсі). Робити ж цю машину у Південній Кореї на потужностях заводу Samsung (ця фірма належить Renault).

Renault Koleos не надто великий автомобіль. За своїми габаритами він крупніше Nissan Qashqai. Але при цьому французький позашляховик поменше таких автомобілів як Nissan X-Trail і Toyota RAV4 (до речі, саме на платформі Nissan X-Trail і побудований Koleos).

Французи запевняють, що Koleos зможе їздити не тільки по асфальту. Нібито, він буде сильний і на бездоріжжі – автомобіль отримає систему «інтелектуального» повного приводу і дорожній просвіт в 206 мм. Двигунів буде кілька. Базовим агрегатом стане 2,0-літровий дизель об’ємом 2,0 л, який видає 150 л. с. або 175 л. с. в залежності від модифікації. Але для любителів швидкості Renault запропонує двигун об’ємом 2,5 л (170 л. с.), який випускає Nissan.

У Росії продажі Renault Koleos повинні початися вже в другій половині цього року. Коштувати автомобіль буде близько $35 000 за базову комплектацію, повідомляє [email protected]