E-TEN випустила новий клавіатурний комунікатор glofiish M750

556

Компанія E-TEN Information Systems офіційно оголосила про надходження в російські роздрібні мережі нового комунікатора glofiish M750.

Модель вперше була представлена в лютому цього року на виставці 3GSM Congress в Барселоні в парі з Glofiish M810, аналогом Glofiish M750, але орієнтованим на продаж на ринках Західної Європи та США.
Glofiish M750 -комунікатор з висувною QWERTY-клавіатурою (так званий форм-фактор «бічній сладейр»). Пристрій оснащений екраном стандартного дозволу (qVGA – 240×320 точок) розміру 2,8 дюйма, з підтримкою всіх бездротових стандартів включаючи WiFi («все в одному») і вбудованим модулем супутникової GPS-навігації. На задній панелі комунікатора розташована 2-мегапіксельна камера з автофокусом для фото або відео зйомки.

Glofiish M750 виконаний у новому, особливому дизайні: будучи одним з найбільш тонких і компактних комунікаторів з QWERTY-клавіатурою на ринку, М750 має обтічний гладкий, глянцевий корпус з округленими кутами і меншою кількістю кнопок на лицьовій панелі на відміну від попередніх моделей лінійки glofiish. Клавіатура пристрою зі стандартної QWERTY-розкладкою висувається вправо, оснащена механізмом автодоведення і приємною підсвічуванням клавіш ніжно-блакитного кольору.

Glofiish M750 – перший клавіатурний комунікатор «все в одному» середнього цінового діапазону. Пристрій є парним до glofiish X600 – бесклавиатурному бюджетного устрою «все в одному» на базі стандартного дозволу екрану, який був випущений на ринок в кінці 2007 року. Роздрібна вартість glofiish M750 становить 16,5 тис. рублів.