LG випустила телевізори з функцією запису прямого ефіру

506

Компанія LG Electronics повідомила про випуск у продаж по всьому світу нових РК-телевізорів серії LT75 з функцією запису прямого ефіру (DVR).

Функція запису прямого ефіру (DVR) записує телепередачі на жорсткий диск, що дозволяє глядачеві зробити перерву під час перегляду улюбленої програми або зберегти її. Компанія LG розробила свій перший телевізор з вбудованим DVR у 2003 р.

LG доповнила телевізори «Pause and Play» кількома новими характерними особливостями, зокрема, пам’яттю ємністю 160 ГБ і подвійним тюнером, з допомогою якого глядач може дивитися одну програму і одночасно записувати іншу.

LT75 здатні зберігати записані у високій якості цифрові програми тривалістю до 48 годин 10 хвилин, або записані в стандартному – тривалістю 86 годин 20 хвилин.

У LT75 також застосована технологія True Viewing Angle, що дозволяє звести до мінімуму кольорові спотворення, і забезпечити сталий і точне зображення при будь-яких кутах огляду.

Телевізор LT75 «Pause & Play» простий в управлінні. Щоб почати запис програми для подальшого перегляду, досить натиснути одну кнопку. Як тільки телевізор включається, DVR автоматично починає запис поточного каналу, причому глядач може зробити перерву або перемотати назад” програму в межах однієї години.

Телевізори «Pause & Play» серій LT75 – перші телевізори, що мають сертифікацію Freeview Playback. Цей стандарт був створений компанією UK DTV Services Limited для просування технології DVR, підвищення довіри та обізнаності споживачів.

Телевізори сумісні з більшістю типів кабельних і супутникових декодерів (телеприставок) і мають входи HDMI, composite, S-video і SCART. Серія LT75 включає в себе моделі з діагоналлю екрана 32, 37 і 42 дюйми.