Verbatim анонсувала нові швидкісні компютерні миші

519

Компанія Verbatim представила дві геймерські мишки Rapier V1 і Rapier V2. Розроблені з урахуванням новітніх технологій, миші Rapier мають швидкодію до 3200 dpi і відрізняються дуже високою точністю, забезпечуючи прискорення до 20G зі швидкістю 40 (V2) або 65 (V1) дюймів в секунду.

Щоб ще більше розширити свої можливості, геймери можуть регулювати вагу миші за допомогою семи знімних вантажів на V2 або п’яти вантажів на V1.

Вхідне в комплект постачання програмне забезпечення дає геймерам можливість зберігати особисті настройки в кожній грі. Пропонуються також три макро-параметри, які можуть використовуватися, наприклад, для тривалої стрільби або бігу в іграх «від першої особи». Ігрові миші живляться через роз’єм USB. У моделях V1 позолочені роз’єми, що забезпечує ще більш надійне з’єднання.

Максимально реалізувати можливості геймерської миші можна за допомогою килимка Rapier Precision Gaming Pad від Verbatim. Завдяки особливій фактурі поверхні, вони дозволяють геймерам ще краще контролювати свої дії. Геймерські килимки товщиною всього 0,5 мм мають на зворотному боці протиковзке покриття, що забезпечують ідеальне зчеплення з поверхнею столу.