Nokia представила свій перший телефон з сенсорним екраном

940

Nokia офіційно представила очікуваний телефон 5800, що став першим апаратом в лінійці компанії, оснащений сенсорним екраном.

Незважаючи на те, що компанія позиціонує цей апарат як подальший розвиток лінійки апаратів XpressMusic, при погляді на розробку чомусь не виходить позбутися враження про помітну схожість з Apple iPhone, хоча і фірмові дизайнерські нотки Nokia тут також вловимі.

Девайс в стандартній конфігурації оснащений 3,2-дюймовим сенсорним дисплеєм, 8 Гб пам’яті і повною підтримкою інтернет-сервісу Nokia Ovi. Ціна Nokia 5800 становить 279 євро (без урахування податків і маржі продавців). Продажі смартфона стартують в листопаді. В якості одного з основних переваг 5800 перед iPhone Nokia називає ціну – середня по Європі ціна смартфона Apple за 8-гігабайтну версію становить 500 євро.

Крім iPhone-подібних функцій апарат також оснащений всім набором звичних функцій – фото, відео, підтримка 3G, робота з музичними файлами, підтримка високошвидкісної технології HSDPA, повідомляє CyberSecurity.