Acer представив нову лінійку HD ready відеопроекторів

448

Корпорація Acer анонсувала вихід на російський ринок нової лінійки DLP-проекторів для бізнесу з повною підтримкою формату високої чіткості. Новий ряд проекторів Acer представлений чотирма моделями – P5370W, P5280, P7270i і P7280.


Acer представив нову лінійку HD ready відеопроекторів
Acer представил новую линейку HD ready видеопроекторов
Acer представив нову лінійку HD ready відеопроекторів

Acer P5370W
Відеопроектори серії Acer P5370W відрізняються вихідним широким форматом, що робить їх особливо гнучкими і придатними для проектування широкоекранного відео та презентацій з високим ступенем деталізації. Завдяки яскравості 3000 люмен ANSI і застосуванню технології ColorBoost, проектори P5370W забезпечують чудову промальовування деталей, а рівень контрастності 2000:1 дозволяє отримувати виключно чіткі зображення. Крім того, відеопроектори серії P5370W забезпечують можливість вертикальної корекції до 40 градусів, що може бути особливо зручно в невеликих приміщеннях. Проектори Acer P5370W оснащуються повним набором роз’ємів, включаючи D-sub, DVI-D і HDMI для зручного підключення до ПК, портативного комп’ютера, DVD – або Blu-Ray плеєра або ігрової консолі. Завдяки сумісності обох цифрових портів з форматом HDCP, користувачі мають можливість переглядати вміст з високою роздільною здатністю, захищене по протоколу HDCP від незаконного копіювання.

Acer представил новую линейку HD ready видеопроекторов
Acer представив нову лінійку HD ready відеопроекторів

Acer P5280
Відеопроектори Acer P5280 підтримують дозвіл до 1680×1200 при вихідному дозволі 1024×768, відрізняються високим рівнем контрастності – 2000:1 і яскравістю 3500 люмен, завдяки чому забезпечують високу якість зображення і виключно чітку промальовування деталей з високим рівнем деталізації на відстані до 12 метрів. Проектори Acer P5280 оснащені одночасно портами DVI і HDMI, що дозволяє відтворювати відео високої чіткості (DVI, HDMI) і високоякісний цифровий звук (HDMI). Безшумні (всього 31 дБА в економічному режимі), гнучкі в експлуатації і підтримують HDCP, проектори Acer P5280 відкривають для бізнесу справжні можливості високого дозволу.

Acer P7270i і P7280
Проектори Acer P7270i і P7280 підтримують проектування зображення HD в приміщеннях зі складними умовами освітлення. Крім того, проектори P7270i використовують бездротову технологію 802.11 b/g для передачі відео та аудіо високої роздільної здатності в будь-якому приміщенні.

За рахунок дозволу до 1680×1200, яскравості 4000 і 4500 люмен ANSI, 6-сегментного колірного колеса, роз’єми HDMI високого дозволу і технології Acer ColorBoost, проектори Acer P7270i і P7280 дозволяють проектувати багате і природне зображення з цілого ряду цифрових і аналогових джерел. Ці проектори підтримують корекцію трапецевидні спотворень як в горизонтальній, так і у вертикальної площинах, що робить установку і налаштування максимально комфортним для користувача. За рахунок рівня контрастності 2300:1 і повного набору роз’ємів, проектори P7270i і P7280 забезпечують широкі можливості для бізнесу і розваг при будь-яких умовах освітлення і ідеально підходять для конференц-залів.

Нові моделі DLP-проекторів Acer дозволять бізнес – користувачам істотно підвищити якість своїх презентацій за рахунок високої технічної оснащеності цих новинок у поєднанні із зручністю і простотою їх експлуатації. Клавіша Empowering дозволяє натисненням однієї кнопки змінювати налаштування проектора для будь-яких умов освітлення і будь-якого типу інформації, змінювати формат зображення для миттєвого проектування, виводити на екран візуальні засоби для розрахунку часу при проведенні презентацій. Завдяки застосуванню фірмової технології ColorBoost ці проектори стійкі до миттєвого відключення живлення – закінчивши презентацію, можна відразу ж вимкнути проектор, не чекаючи, поки закінчиться період охолодження. Конструкція Acer з блоком лампи у верхній частині спрощує проведення технічного обслуговування: лампа встановлюється через верх, і таким чином, навіть при установці проектора на стелі, користувач може з легкістю замінити її, не знімаючи проектор цілком.

Проектори Acer сумісні з більшістю сучасних операційних систем Microsoft Vista.

Рекомендована роздрібна ціна нових проекторів складе від 41 500 до 65 500 рублів.