Motorola випустила Linux-телефон Moto U9

575

Motorola повідомила про початок продажів раніше анонсованого телефону Moto U9, що працює на базі операційної системи Linux.

В даному випадку ОС повністю сумісна зі стандартом LiMo, що передбачають оптимізацію ядра ОС для роботи з малопотужними телекомунікаційними пристроями.

Новинка з’явилася тільки на американському ринку, європейська, а разом з нею і російська прем’єра пристрою, відбудеться трохи пізніше. Конкретні терміни в компанії поки не визначили. У Штатах новинка коштує 276 доларів без стільникового контракту. Продається апарат в трьох колірних рішеннях – сірому, пурпурному і фіолетовому.

Конструктивно апарат виконаний в класичному для Motorola форм-факторі “розкладачка” з двома OLED-дисплеями.

Виробник говорить, що телефон в першу чергу призначений для меломанів, так як має все необхідне для прослуховування музичних записів. Внутрішній 2-дюймовий дисплей апарату пропонує користувачам роздільну здатність QVGA. Зовнішній виконаний таким чином, що він не має чітких меж і плавно перетікає в корпус телефону.

Апарат працює у всіх 4-х GSM-діапазонах, має 25 Мб вбудованої пам’яті і 4 Гб зовнішньої (на карті пам’яті). Moto U9 також оснащений 2-мегапіксельною камерою.

Спочатку телефон підтримує файлові формати WMAv10 + Janus DRM, MP3, AAC, AAC+, AAC+ enhanced, повідомляє CyberSecurity.