Кращі гарнітури віртуальної реальності: поточний аналіз ринку

57

Кращі гарнітури віртуальної реальності / введення

Ентузіасти високих технологій довгі роки чекали реалізації ідеї віртуальної реальності (vr) в корисних споживчих додатках і іграх як загальнодоступну і порівняно недорогу опцію. І тепер, коли багато хто з нас, несподівано опинилися замкнені в своїх квартирах, можливість «покинути» будинок і увійти в світ віртуальної реальності виглядає ще привабливіше.

Але популярність віртуальної реальності заснована не тільки на нудьзі, але і на зробили крок далеко вперед технологіях. Виробники зробили більш зручні і просунуті vr-шоломи, і тепер vr-геймінг більше не викликають нудоту. Покращилася якість звуку, а вартість входу в vr-світ стала не такою високою. Не останню роль в популяризації віртуальної реальності зіграли і ігри, особливо недавно з’явилася на світ half-life: alyx.

Хочете вірте, хочете ні, але світ віртуальної реальності виріс настільки, що тепер у вас є можливість вибору відповідного саме вам способу подорожі по всесвіту vr. На ринку вже присутні підключаються до пк/ноутбука vr-гарнітури. Є гарнітури, що працюють в дуеті зі смартфоном або ігровою консоллю, а є і повністю автономні vr-гарнітури, яким і зовсім не потрібно ніякої батьківський гаджет.

Щоб допомогти вам вибрати оптимальний пристрій для занурення у віртуальну реальність, ми вивчили безліч vr-гарнітур різних типів і відібрали з них найкращі, які дійсно варті вашої уваги.

Кращі гарнітури віртуальної реальності / короткі поради щодо вибору

— vr-гарнітури, що підключаються до комп’ютера, забезпечують найкращу якість, але для них необхідна дорога система. однак ціна на vr-сумісний ноутбук сьогодні починається приблизно з $900, а якщо ви самостійно зберете аналогічний по потужності десктоп, то зможете заощадити близько $200. Якщо ви розраховуєте заплатити ще менше, зверніть увагу на моделі, що працюють зі смартфонами, або на автономні гарнітури, які не потрібно підключати до чого б то не було.

— чи достатньо потужний ваш пк або смартфон для vr? щоб переконатися в тому, що ваша система задовольняє мінімальним вимогам для підключаються vr-гарнітур, можна пройти безкоштовний тест на steam

— чим характеристики вище, тим краще. у загальному випадку, чим вище частота оновлення, поле зору( fov), дозвіл і щільність пікселів (вимірювана в пікселях на дюйм, ppi), тим плавніше і чіткіше зображення — і, відповідно, краще враження від гри.

— переконайтеся в тому, що в приміщенні достатньо місця. залежно від конкретної моделі, вам може знадобитися досить багато вільного простору для використання vr-гарнітури. Наприклад, для oculus rift рекомендується мінімальний простір 90 х 90 см, а для playstation vr (psvr) — 3 х 3 метри.

— пам’ятайте про окуляри. зазвичай це не проблема, якщо ви носите окуляри, але деякі vr-гарнітури в таких випадках зручніше, ніж інші. Подивіться на міжзіничну відстань (ipc) гарнітури, в деяких моделях його можна регулювати. Але найкраще вибрати гарнітуру зі спеціальною прокладкою для окулярів, наприклад, oculus go або oculus rift.

Кращі гарнітури віртуальної реальності / останні оновлення

У статті “кращі гарнітури віртуальної реальності ” з’явилася нова категорія ” краща безкомпромісна “. До неї увійшла vr-гарнітура pimax vision 8k x .

Кращі гарнітури віртуальної реальності / зведена таблиця