Xerox розширив лінійку недорогих монохромних лазерних БФП

467

Компанія Xerox оголосила про початок продажів нових МФУ WorkCentre 5016, WorkCentre 5020/DB і WorkCentre 5020/DN. Всі пристрої мають функції принтера, копіра, сканера і призначені для роботи в малих робочих групах.

Швидкість друку і копіювання Xerox WorkCentre 5016 досягає 16 сторінок в хвилину, а максимальна ємність лотків подачі складає 800 листів, що дозволяє позбавити користувачів від необхідності часто завантажувати папір. Продуктивний процесор з частотою 400 МГц і об’єм оперативної пам’яті 64 Мб служать для швидкої обробки друкованих завдань і підтримки високої продуктивності. Стандартна функція сканування дозволяє використовувати в офісі всі можливості цифрового документообігу і скоротити кількість паперових документів, а наявність режимів економії тонера і електроенергії роблять пристрій більш привабливим для невеликих компаній, які прагнуть оптимізувати свої витрати.

Модель Xerox WorkCentre 5020/DB друкує і копіює зі швидкістю 20 сторінок в хвилину. Апарат поставляється з вбудованим блоком автоматичного двостороннього друку, а також автоматичним податчиком документів на 50 аркушів.

МФУ Xerox WorkCentre 5020/DN (принтер, копір і сканер) зі швидкістю друку і копіювання 20 сторінок в хвилину призначене для роботи в мережі. Пристрій має вбудовану мережеву плату і використовує емуляцію мови PCL, що дозволяє легко інтегрувати пристрій в будь-яку сучасну корпоративну мережу. Для полегшення роботи з двосторонніми документами є відповідний модуль автоматичного двостороннього друку і реверсивний автоподатчик.

У комплект постачання всіх нових МФУ входить програма автоматизації документообігу Nuance PaperPort, а також популярне ПЗ для оптичного розпізнавання тексту ABBYY FineReader PRO, які дозволяють повною мірою використовувати функцію сканування.