Philips випустив систему розваг BTM630 для iPod

356

Компанія Philips представила на російському ринку стильного і багатофункціональну систему розваг BTM630 з док-станцією для iPod та GoGear. Система оснащена модулем Bluetooth, що дозволяє слухати музику з пк, мобільних телефонів і плеєрів, що підтримують протокол Bluetooth.


Philips випустив систему розваг BTM630 для iPod

Через Bluetooth система не тільки відтворює музику з телефону, але і робить дзвінки. Philips BTM630 володіє вбудованим мікрофоном і динаміками для телефонних дзвінків в режимі hands-free. При цьому система автоматично перемикається між режимами телефонної розмови і для відтворення музики.

Модель BTM630 дозволяє переносити і відтворювати музику у форматі Audio-CD, MP3 і WMA безпосередньо з компакт-диска на MP3-плеєр, причому з подвоєною швидкістю. Функція запису з подвоєною швидкістю економить час при перенесенні файлів. У корпус системи вбудовані слоти для карт пам’яті SD/MMC, з яких BTM630 також може відтворювати музику.

Крім цього система є док-станцією для плеєрів iPod і GoGear. Плеєр вставляється в спеціальний роз’єм у верхній частині, після чого система може заряджати акумулятор плеєра і відтворювати музику з нього.

Режим динамічного підсилення нижніх частот (DBB, dynamic bass boost) забезпечує більш глибоке і насичене звучання. Він максимізує відчуття від прослуховування, виділяючи басову складову музики при будь-якому рівні гучності одним натисненням кнопки. Традиційна проблема зникнення басів при маленькій гучності більше не актуальна – баси завжди залишаються повноцінними.

Система розваг з док-станцією BTM630 з’явиться у продажу на російському ринку в квітні 2008 року за роздрібною ціною 13 тис. руб.