Концепт Scythe дебютує на виставці SEMA

461

На виставці SEMA, яка відкриється в Лас-Вегасі 4 листопада, відбудеться світовий дебют концепту Scythe, розробленого ательє Galpin Auto Sports.

Ця каліфорнійська компанія відома в США як офіційний партнер шоу “Тачка на прокачування” (Pimp My Ride). Scythe базується на платформі кабріолета Ford Mustang GT, але дізнатися оригінал неможливо – тюнери замінили абсолютно всі кузовні панелі, вікна, світлову техніку. Під капотом суперкара розташований зібраний вручну 1005-сильний 5,0-літровий V8 з двома турбінами. Електронний контроль підвіски автоматично регулює кліренс для найкращої керованості, а бортовий комп’ютер концепту повністю управляється голосовими командами.

Одне з найбільш вражаючих винаходів Galpin – переміщуваний рульової блок: одним натисканням кнопки Scythe перетворюється з праворульного в леворульный. Зв’язок з мережею 3G дозволяє в режимі реального часу отримувати дані про погоду, пробки, ремонті доріг та інших ускладнень. Очікує Scythe будь-яке серійне майбутнє або ж це чистої води шоу-кар, поки невідомо, повідомляє Autonews.