Mazda показала своє майбутнє

459

Перед автосалоном в Парижі дехто говорив, що Mazda привезе на виставку чи не серійну версію своєї нової моделі Mazda1.

Однак це не сталося. Та й не повинно було статися, адже японська компанія підготувала до Парижу лише концепт майбутньої моделі, який отримав назву Kiyora (в перекладі з японського означає «чистий»).

Треба сказати, що новий концепт схожий своїм зовнішнім виглядом на останні моделі компанії, що викликає законне питання – невже і серійні Mazda через пару років отримають такий же сміливий зовнішній вигляд? Проте дизайнери японської компанії відмовляються говорити на цю тему, запевняючи лише, що нові Mazda будуть далі розвиватися в стилі «зум-зум». Ну а поки нам нічого не залишається, окрім як дивитися на Kiyora і дивуватися її дизайном (та й салон тут теж «космічний). Є і незвичайні «навороти». Наприклад, машина оснащена спеціальними ємностями під назвою bottle citi, куди стікає вся дощова вода, яка потрапляє на дах. Потім зібрана рідина проходить складну стадію очищення і її можна абсолютно спокійно пити.

Kiyora

До речі, в рух Mazda Kiyora наводить зовсім звичайний бензиновий двигун об’ємом 1,3 л. Однак у Mazda роблять особливий наголос на тому, що цей мотор працює разом з системою стоп-старт (мабуть, її скоро почнуть ставити на серійні моделі), завдяки чому витрата палива вдалося серйозно скоротити, повідомляє [email protected]