Hp анонсувала ігровий 27-дюймовий монітор omen 27c

21

Компанія hp представила вигнутий ігровий 27-дюймовий монітор omen 27c з роздільною здатністю qhd (2560х1440 пікселів) і співвідношенням сторін 16:9. Кут огляду по вертикалі і горизонталі дорівнює 178°.

Ця модель продовжує серію omen, маючи пряму схожість з більш компактним, 25-дюймовим монітором omen 25i, випущеним в липні. Підросла діагональ, висока частота оновлення 240 гц, більш насичені відтінки чорного – все це допомагає досягати великих успіхів в ігрових баталіях.

Радіус вигину 1000r повторює природну форму ока. Обраний розмір вигину дозволяє зручно розташовуватися на відстані 1 м перед монітором для найкращого охоплення ігрового поля. Кут нахилу становить від -5 до + 20°.

Монітор оснащений технологією hp eye ease з сертифікацією eyesafe. Це дозволяє фільтрувати шкідливі для зору ділянки спектра без зниження точності передачі кольору. Час відгуку (mprt) становить 1 мс, даючи можливість грати без ефектів розмиття.

Екран hp omen 27c виготовлений за технологією va. Вона забезпечує контрастність 3000: 1, що дозволяє втричі підвищити інтенсивність чорних відтінків. Застосування технології hdr забезпечує чіткі тіні без розмиття.

Hp omen 27c пройшов сертифікацію vesa за вимогами displayhdr 400. Він пропонує ігровий центр omen gaming hub. У цьому наборі пропонується безліч корисних функцій, від оновлення пз до контролю обладнання, а також різні інтерактивні служби, що допомагають швидко оптимізувати ігровий процес.

Серед геймерських особливостей є підтримка функції»динамічний приціл”. Вона дозволяє автоматично змінювати колір прицілу в залежності від оточення. Програмно підвищено згладжування і коригування різких картинок, що гарантує більш точні і реалістичні силуети.

Є сумісність з популярними ігровими консолями поточного і нового поколінь.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті “огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw” .

читайте також:

au optronics представила 85-дюймову ігрову тв-панель 4k з частотою оновлення 240 гц