Porsche готує новий Cayenne

502

Німецькі автомобільні папарацці змогли зняти дві версії Porsche проходять випробування.

Машини на знімках розрізняються вихлопними трубами. Одна версія оснащена круглими здвоєними патрубками, інша квадратними. Судячи з фотографій, автомобіль отримає нові дзеркала заднього виду, фари і іншу фальшрадіаторні грати. Також, ймовірно, вона стане менше позашляхової і більше драйверской. Повідомляється, що для зниження ваги конструкції буде використано безліч алюмінієвих деталей.

Очікується, що новий Cayenne отримає і економічну версію з турбодизелем 3.2 V6 потужністю 300 л. с. Також у компанії не заперечують, що в майбутньому все-таки може з’явитися серійний гібрид на базі Cayenne. Завдяки впровадженню в конструкцію електромотора, останній зможе не тільки розганяти машину, але і живити ГУР, вакуумний підсилювач гальм і кондиціонер. Завдяки цьому автомобіль стане економічніше і потужніше.

Концерн VW, якому належить Porsche вирішив для зниження витрат, одночасно з Cayenne побудувати новий Volkswagen Touareg і Audi Q7. Повідомляється, що у всіх трьох автомобілів буде одна платформа. База, на якій буде проводитися автомобіль стане довшим приблизно на 7 сантиметрів.

Поява нової моделі Porsche Cayenne очікується в другій половині 2010 року, повідомляє [email protected]