Nokia представила гнучкий концепт-телефон Morph

505

Фінська Nokia і Університет Кембриджу представили свою концептуальну розробку – перший у світі мобільний телефон, здатний змінювати свою форму залежно від бажання власника. В основі новинки знаходяться патентовані матеріали і надмініатюрні компоненти.


Nokia представила гнучкий концепт-телефон Morph

У Nokia говорять, що Morph є першим у світі телефоном, створеним із застосуванням нанотехнологій. Телефон виставлений в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку, де буде перебувати до 12 травня 2008.

Фінський виробник відзначає, що ціни в апарата немає, так як він являє собою концептуальну модель і в найближчі рік-два компанія точно нічого подібного на ринок не випустить.

В основі Morph знаходиться гнучкий кольоровий сенсорний дисплей, що покриває всю поверхню апарата. Корпус телефону виконаний з гнучкого прозорого пластику. Проте головна родзинка телефону і секрет розробників в тому, що Morph і всередині повністю прозорий. Як саме це вдалося зробити умільцям з Nokia і Кембриджа не повідомляється, проте факт залишається фактом.

Розробка апарату почалася в березні 2007 року, коли Nokia і Університет Кембриджу оголосили про програму спільних розробок в області мобільних концепцій. За припущенням Марка Уэлланда, керівника Лабораторії нанодосліджень при Університеті Кембрижа, моделі, подібні Morph, можуть з’явитися на ринку приблизно через 6-8 років і спочатку вони будуть продаватися тільки в преміум-сегменті, повідомляє Cyber Security.