Набір mecha kit від segway-ninebot перетворює гіроборд в стріляючу водними кульками турель (відео)

22

Компанія segway-ninebot представила черговий набір, що дозволяє розширити можливості для використання стандартних гіробордів. На додаток до вже вийшов на ринок набору gokart, який трансформує гіроборд в компактний карт, компанія випускає набір mecha kit, що додає нову оригінальну функцію стрільби “водними кулями” по друзям і знайомим.

Новий комплект сумісний з ninebot s і ninebot s kids і дозволяє користувачеві зайняти місце пілота скутера, перетвореного в оригінальну турель на колесах. Система управління заснована на застосуванні джойстиків, контролюючих стрільбу з двох пістолетів. Комплект оснащується rgb-підсвічуванням, а стрільба супроводжується звуковими ефектами. В якості «боєприпасів» застосовуються поставляються в комплекті кульки на основі просоченого водою гелю. У комплекті набору є 60 тисяч зарядів. Застосування спеціального мобільного додатку дозволить також віддалено управляти “стрільбою”.

“стрільба” водними кульками здійснюється в процесі руху, коли користувач, не встаючи з місця, контролює свої дії за допомогою подвійного джойстика. Розробники гарантують, що водні заряди нешкідливі для оточуючих і після використання випаровуються, не залишаючи слідів. Роздрібна ціна нового mecha kit становить 599 доларів, але в даний час набір продається за 499 доларів.