Новий вантажний флагман Mercedes-Benz для будівельної галузі

556

Новий Mercedes-Benz Actros святкує свою світову прем’єру на Міжнародній виставці комерційного транспорту IAA 2008.

Подібно своєму побратимові, нового Mercedes-Benz Actros, який є одним з європейських лідерів продажів в сегменті вантажних автомобілів для перевезень на великі відстані, нова будівельна версія Actros позначила першість у сегменті будівельної автотехніки.

Новий будівельний флагман Actros оснащений численними додатковими атрибутами, що підвищують функціональність автомобіля у важких умовах будмайданчиків, що дозволяє заощадити на небажаному дорогий ремонт. Новий будівельний Actros, приміром, укомплектований захисною пластиною з високоміцної нержавіючої сталі товщиною 4 мм, призначеної для захисту радіатора і двигуна від пошкоджень. Ще однією особливістю є покращена конструкція підніжки кабіни, яка сдигается при бічному тиску. Підніжка виготовлена з неккородируемых матеріалів і може бути монтована і на попередні моделі вантажних автомобілів. Підніжка доступна в двох версіях для повнопривідних і класичних задньопривідних вантажних автомобілів. Черговий конструктивною особливістю є бічні дзеркала з пластикової захистом від ударів та інших механічних контактних ушкоджень. Передні фари оснащені захисними металевими решітками, ефективно захищають розсіювачі і освітлювальні лампи від пошкоджень. Паливний бак, одна з найбільш уразливих деталей будівельного вантажного автомобіля, тепер обладнаний знизу спеціальною захисною пластиною.

Новий будівельний Аctros демонструє безліч інноваційних характеристик, таких як ергономічна кабіна водія. Це перший будівельний флагман з дисплеєм, що показує інформацію про стан акумуляторної батареї, з датчиками дощу і світла, а також іншими атрибутами для комфорту водія. Ще однією важливою особливістю будівельної версії вантажного автомобіля є поручні, змонтовані уздовж даху кабіни для більшої безпеки і комфорту.

Нова автоматична трансмісія Mercedes PowerShift тепер доступна і для будівельного флагмана Actros з модифікованою конфігурацією і різними спеціалізованими функціями. Трансмісія з швидким і чітким перемиканням швидкостей незамінна на будівельних майданчиках, оскільки швидке перемикання і відповідно мінімальна затримка в поданні тягової потужності захищають вантажний автомобіль від застрявання при русі по вязкиму грунту, а також від небажаної втрати швидкості на крутих підйомах.

Надійні опційні функції Mercedes PowerShift, такі як Режим маневрування, Режим поздовжньої хитавиці і 4 передачі заднього ходу особливо корисні у важких умовах будівельного майданчика. Чудове керування коробкою передач забезпечується завдяки вбудованому датчику нахилу, а також модифікованої системі контролю вібрацій автомобіля.

Перевірені часом двигуни OM 501 LA і OM 502 LA використовуються в комплектації для нових будівельних Actros. Асортимент даних версій включає шість 11,9-літрових двигунів V6 потужністю 235 кВт (320 к. с.) до 350 кВт (476 к. с.) і три 15,9-літрового двигуна V8 потужністю від 375 кВт (510 к. с.) до 440 кВт (598 к. с.).