Geely Vision вже у продажу

523

На початку листопада 2008 року в Росії стартували продажу Geely Vision. Автомобіль на території Росії представляє компанія Red Dragon (входить до групи «Рольф») – офіційний імпортер і ексклюзивний дистриб’ютор марки Geely.

Вперше в Росії Geely Vision був презентований на минулому на початку вересня 2008 року Московському Міжнародному Автосалоні. Geely Vision – автомобіль з сучасним і гармонійним дизайном кузова, з продуманою ергономікою салону. Автомобіль оснащений широким спектром засобів активної і пасивної безпеки.

На російський автомобільний ринок Geely Vision поставляється в трьох комплектаціях. Мінімальна вартість Geely Vision становить 359 тис. рублів. За вказану ціну покупець може отримати автомобіль, оснащений ABS+EBD, кондиціонером, фронтальними подушками безпеки, повним електропакетом, підігрівом сидінь, датчиком світла, аудиоподготовкой.

Середня і топова комплектації передбачають парктронік, литі диски, клімат-контроль і шкіряний салон. На автомобіль встановлюється двигун об’ємом 1,8 літра, потужністю 133 к.с. з обертовим моментом 165 Нм. Робочі характеристики двигуна регулюються системою зміни фаз газорозподілу (технологія CVVT), яка змінює параметри відкриття клапанів у відповідності з навантаженням на двигун, завдяки чому продуктивність двигуна підвищується, а витрата палива і обсяг шкідливих викидів знижуються.

Geely Vision

Новий Geely Vision доступний в будь-якому з 7 кольорів нової колірної гами. Вартість автомобіля коливається від 359 тис. до 399 тис. рублів залежно від комплектації.

Geely Vision відповідає всім стандартам безпеки і надійності, а також володіють високими експлуатаційними характеристиками: сертифікація в Росії була проведена САТР Фондом, офіційно акредитованим при Федеральному Агентстві з Технічного Регулювання і Метрології.

Red Dragon планує до кінця 2008 року реалізувати 1 тис. автомобілів Geely Vision і 2,5 тис. – в 2009 році.