GPS-навігатор Nexx NNS-4301

451

Компанія Nexx Digital анонсувала на російському ринку новий GPS-навігатор Nexx NNS-4301.

GPS-навігатор Nexx NNS-4301 є оптимізованою версією моделі NNS-4300. Зміни торкнулися дизайну та програмного забезпечення. Корпус моделі став тонше і витонченіше, а навігаційна система могутніше і сучасніше – це IGo8 з можливостями 3D картографії.

Сучасний slim-дизайн, компактні розміри 81х120 мм, чіткий 4,5 дюймовий екран – це зовнішні відмінності Nexx NNS-4301. У тонкому 17 міліметровому корпусі моделі розміщені: процесор з тактовою частотою 395 МГц і GPS-модуль Sirf Atlas III, а в пам’яті встановлена новітня навігаційна система IGo8.

У IGo8 використовується принципово новий підхід до подачі інформації – це 3D картографія. На екрані Nexx NNS-4301 зображення місцевості виконується в режимі тривимірного моделювання, коли архітектурні пам’ятки, пам’ятники і рельєф місцевості об’ємно відображаються на екрані. У новій версії навігаційної системи зміни торкнулися інтерфейсу. Покращений пошук, можливість повертати карту на 360 градусів і змінювати масштаб (функція Smart Zoom) роблять роботу з навігатором і поїздку ще більш комфортною.

У пам’яті моделі завантажені оновлені карти російських міст. У їх числі Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Ростов-на-Дону, Ставрополь, Калуга, Краснодар, Калінінград, Брянськ, Рязань, Саратов, Пенза, Самара, Тольятті, Оренбург, Ульяновськ, Казань, Чебоксари, Йошкар-Ола, Твер, Сочі, Адлер, Володимир, Липецьк та ін. Карти інших регіонів і країн можна придбати додатково – замовивши їх через Інтернет або на карті пам’яті у офіційних дилерів.

Ще однією особливістю NNS-4301 є розширена база корисних і розважальних закладів (POI). В інформаційній системі, зібрані дані про 90 тис. об’єктів у всіх містах Росії.

Широкі мультимедійні функції NNS-4301 – ще одна відмінність моделі від аналогів. Відтворення звукових і відео файлів, демонстрація фотографій, які можна завантажувати в пам’ять моделі за допомогою SD/MMC карт або через USB порт.