Флагманський xiaomi 12 оснастять відразу двома основними камерами з роздільною здатністю 200 і 50 мп

53

Після минулого минулого тижня анонсу першого в світі сенсора для смартфонів samsung isocell hp1 з роздільною здатністю 200 мп залишилися без відповіді два питання: кому з виробників дістануться перші партії нових сенсорів і коли очікувати випуску перших смартфонів з новим датчиком. Спираючись на останні чутки, можна припустити, що в числі перших виявилася китайська компанія xiaomi. Вона вже веде розробку нового флагмана з преміальним набором фотосенсорів. Один з них-200-мегапіксельний датчик samsung.

По всій видимості, мова йде про нову серію смартфонів xiaomi 12, яка в наступному році прийде на зміну mi 11. Ще цікавіше, що одна з топових моделей лінійки оснастять відразу двома основними камерами. Одна з них буде побудована на 200-мп сенсорі, а інша отримає 50-мп дозвіл.

Беручи до уваги, що на сьогоднішній день тільки samsung оголосила про випуск датчика з роздільною здатністю 200 мп, можна з великою впевненістю припустити, що xiaomi планує встановити в один з смартфонів лінійки xiaomi 12 саме isocell hp1 200mp.

У той же час відзначається, що новий преміальний датчик samsung не стане приводом для відмови від використання нинішніх флагманських сенсорів на 108 і 64 мп. Ці датчики будуть встановлюватися в смартфони xiaomi середнього і високого класу.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд веб-камери razer kiyo pro . Ця камера razer kiyo pro потенційно здатна стати кращим другом стримерів, віддалених співробітників і звичайних екстравертів. Вона оснащується великим світлочутливим сенсором, може записувати full hd відео на 60 к / с, підтримує hdr і пропонує безліч опцій для тонкого налаштування. Детальніше про це читайте в статті “огляд веб-камери razer kiyo pro : коли стрімінг-це покликання”.

читайте також:

ілон маск готовий запустити космічну рекламу на платформі cubesat